Afkovanie v Dobrodružstvách !!!

  • Zakladateľ témy Deleted User - 382342
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 382342

Hosť
Veľká otázka pre hernú podporu,... prosím Vás vysvetlite mi čo máme ako hráči, ktorí si idú zahrať dobrodružstvo robiť z ľudmi, ktorí úmyselne kazia hru, vysvetlite mi to prosím ????

Môje skúnosti z dobra, niekoľko hier zasebou sa stalo, že bol v teame človek čo úmyslene bral ťahy, nereagoval na chat a ked si umieral a prehrával ešte sa smail,... keď prasknú nervy a niečo napíšete ešte Vás reportujú a nakoniec vy ste ten zlý, len pretože si chcete zahrať hru a snažíte sa vyhrať ???

Prosím Vás vystelite mi to,... čo máme robiť akože čooo ??? Prečo nexistuje niečo kde môžeme napísať snažosť aj na AFKOVANIE v hre a úmyselné kazenie hry,... naviac čo ma dostalo bolo, ked jeden chalan písal, že nedava ťahy pretože je to jeho druhý účet a obe ma v dobre v červenom aj modrom teame mal postavu to je akože zase čo ????

Napríklad taký 4cukrik4,... jeho som už videl minimalne v 20-30 hrách čo si proste stoji nič nerobí a podobne,... a robí to vždy či team vyhráva alebo prehráva,vydel som to či bol somnou alebo proti mne v teame... veď nech dostávajú zato aspoň BAN na dobrodružstvo na niekoľko dní alebo neviem,...

Je dosť nefér to rozdelovanie, ale toto už začína byť ešte horiše sa nečudujem že to nehrá tak veľa ľudí,... veď načo len sa zbytočne vytočíš,....ostatní tipujem nemajú už nato nervy,...
 
Jedného takého som poznal na dobre...síce sa neoffoval ( i keď aj také bolo ) ale majstra sveta bavil a všetkým rozkazoval čo majú robiť ( keby aspoň hrať vedel ) a keď to nerobili začal ich urážať obúvať sa do nich a pod. a keď mu človek napísal že je K***T lebo už mu praskli nervy dostal trest lebo ho dotyčný nahlásil...ách počkaj jasné to si bol ty 1Majuska nejaký horenos zakomplexovaný..sorry ale keby aspoň niekto normálny čo sám druhým neškodí na dobre to napísal nepoviem nič ale že zrovna taká trafená hus zagágala...sa ti nepáči nehraj to ako kopec ďalších hráčov a ušetríš si nerv a ušetríš ho aj ostatným :)

P.s.:
keď prasknú nervy a niečo napíšete ešte Vás reportujú a nakoniec vy ste ten zlý, len pretože si chcete zahrať hru a snažíte sa vyhrať ???
vodu kážeš a víno piješ ako keby ty si nikdy nikoho nenahlásil ak niekomu z teba praskli nervy :)
 

Deleted User - 382342

Hosť
Jedného takého som poznal na dobre...síce sa neoffoval ( i keď aj také bolo ) ale majstra sveta bavil a všetkým rozkazoval čo majú robiť ( keby aspoň hrať vedel ) a keď to nerobili začal ich urážať obúvať sa do nich a pod. a keď mu človek napísal že je K***T lebo už mu praskli nervy dostal trest lebo ho dotyčný nahlásil...ách počkaj jasné to si bol ty 1Majuska nejaký horenos zakomplexovaný..sorry ale keby aspoň niekto normálny čo sám druhým neškodí na dobre to napísal nepoviem nič ale že zrovna taká trafená hus zagágala...sa ti nepáči nehraj to ako kopec ďalších hráčov a ušetríš si nerv a ušetríš ho aj ostatným :)

P.s.: vodu kážeš a víno piješ ako keby ty si nikdy nikoho nenahlásil ak niekomu z teba praskli nervy :)

Môžeme si porovnať kto ma koľko odhoratých dobrodružstiev a škoda, že nie je štatistika aj o vyhrach,... s týmto názorom čo tu prezentuješ prene poukazuješ na ten problém, na ktorý poukazjem,... ono je normálne ak ma niekto vodcovské myslenie, že sa prejaví, ty ho nemáš tak sa nemôžeš,... alebo si založ mesto a povedz, že budete chodiť na boje o pevnosť a vaša taktika bude hala-bala, ta by presne vystihovala tvoj prínos v teame,... a ak to nechápeš tak v kľude môžeš prestať na ne chodiť práve TY,... na rozdiel od teba nie som taký nízkoprofilový a mám sebareflexiu, a ak som reportoval tak som reportoval aby som to dotyčnej oosobe maximálne vrátil.

P.S. je škoda to komentovať tvoj prejav a komentár povedal všetko sám za seba.
 
a ak som reportoval tak som reportoval aby som to dotyčnej oosobe maximálne vrátil.

Presne o tom vravím...a tento komentár to je maximum muziky akože fakt ale čo by som čakal od takého človeka..prakticky tvoja odpoveď stála za bačov falafel nič si nevysvetlil ani neobhájil akurát si sa strápnil lebo nemáš odohratú ani polovicu hier čo ja a myslím že keby som sa 100 hráčov opýtal s kým by si radšej zahrali dobro či s tebou alebo so mnou a kto je lepší hráč odpoveď by bola jasná ale asi ťa sklamem ty by si to nebol :( ( nie nie som namyslený len konštatujem fakty ) a áno ja som už s aktívnym hraním dobra skončil práve kvôli takým ako ty čo znechucujú hru lebo radšej budem mať v tíme offa ktorý mi tú hru skazí ale aspoň sa tam nehraje na majstra sveta a nekritizuje ostaných len preto že sám to nevie hrať ( lebo tam nie je :D ) :)
 
A už len doplním že ty nemáš žiadne vodcovské myslenie tak neviem prečo sa ním oháňaš :D keby si ho mal tak by na teba toľko hráčov nenadávalo že si bezmozeg :)
 
Môžeme si porovnať kto ma koľko odhoratých dobrodružstiev a škoda, že nie je štatistika aj o vyhrach,...

Nezáleží na tom koľko máš odohraných dobrodrúžstiev. A to že vyhráš ? Nezáleží priamo od teba ale od ľudí akých dostaneš do týmu. Čiže môžeš byť hocijako dobrý ale ked dostaneš slabých spolubojovníkov nevyhráš a môžeš si na "čete" nadávať koľko chceš ako si sa prejavila pri mne ;)
 
Ja to furt tvrdim ze dobrodruzstva su jedna nedomyslena somarina. Aj ked princip hry je vynikajuci , tieto detaily robia z toho nezaujimavu hru. Tak to radsej vobec nehram, pretoze sa tam len clovek naserie a nic z toho nieje. ani odmeny ani rebricek ani ho......
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore