Aké máte sny, alebo co sa vám snívalo ??

Aké máte sny ??

  • Nič sa mi nesníva

    Hlasy: 14 12,8%
  • Sníva sa mi príjemne

    Hlasy: 34 31,2%
  • Neviem, ráno si nič nepametám

    Hlasy: 30 27,5%
  • Mávam často erotické sny

    Hlasy: 19 17,4%
  • Mávam nočné mory

    Hlasy: 17 15,6%
  • Sníva sa mi často stále ten istý sen

    Hlasy: 17 15,6%
  • Svoje sny si fakt užívam

    Hlasy: 23 21,1%
  • Snívajú sa mi sny, ktoré už nemôžu byť viac divné a nezmyselné

    Hlasy: 45 41,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    109
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
rusim to tu
 
Naposledy upravené moderátorom:
hlasoval som za: stále ten istý
sa mi sníva viac krát a taký blbý je, nejdem písať....
každý rok sa mi sníva, no neviem kedy sa mi začal :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
pekná téma :) no väčšinou svoje sny zabúdam... no niekedy sa mu zvykli sny opakovať, teraz je to skôr tak že sa mi nič nesníva, jedine že by som mal pekne rušný deň... no ale keď aj tak je to niečo čo som v tom dni zažil alebo dokonca často som mával aj tie... XXX :p ale obvykle sa pekne vyspím a nič sa mi nesníva resp. si to neuvedomujem...
 

DeletedUser5371

Hosť
svoje sny si užívam a dosť často si ich pamätám, len neznášam ked sa chcem niekde pozrieť a nedá sa mi tam pozrieť je tam taký čierny fľak (niečo také) možno sa to aj vám stáva.
 

DeletedUser5371

Hosť
jj niečo také ale ked sa kuknem späť tak vidím :ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Deja vu či jak sa hovorí takým somarinám... ale no nvm jak vy, mne sa nikdy nesníva nič Fantasy, vždy nejaká holá realita resp. stalo sa mi raz že som celý deň gameblil jednú hru tak sa mi snívalo ako to hrám vo sne :D alebo raz sa mi snívalo že som hral West a dajaké nové updaty pribudli, veci a pod.
 

DeletedUser5371

Hosť
mne sa snívalo že nemôžem naštartovať Zetor 122-45 :(
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa snívalo o takej tete a bola celá vyzlečená :( Asi nemala na oblečenie :( :(
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa snívalo o takej tete a bola celá vyzlečená :( Asi nemala na oblečenie :( :(

ále nevyhováraj sa :D to je normálne, niekde som počul, že ak sa vám sníva o takýchto úchylnostiach tak je to normálne, dokonca ten komu sa o nich nesníva nieje normálny :D že vraj to je bežné...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
Moje sny sú celkom vtipné. Ak si ich ovšem pamätám. :D

Minule sa mi snívalo, že ma prenasleduje skupina esesákov. Bežím, bežím. Ale ako to už v snoch býva zvykom, človek má pocit, že stojí na mieste. Potom padnem na zem a vidím ako tí esesáci stoja nado mnou a mieria na mňa samopalmi. Samozrejme sa zobudím, hádam sa nenechám zastreliť. Vydýchnem si v posteli, že fúúú to bol ale sen. Potom znova zaspím. A čo sa mi nezačne snívať?

Ležím padnutá na zemi a esesák zakričí: Fojáááá! Dostanem plnú dávku. A znova sa prebudím. :D

Človek si potom povie, že už nebude čítať žiadne knihy o druhej svetovej vojne. Ale ani to nepomôže. Sníva sa mi, že prechádzam popod regál s farebnými šálkami a narazím do neho hlavou. Pozriem sa hore a vidím ako šálky začínajú padať priamo na mňa. Zobudím sa. Fúúú, ešteže som to stihla, vravím si v duchu. Potom znova zaspím. A čo sa nestane?

Stojím pod regálom a šálky padajú jedna po druhej na moju hlavu. No a tak za zase zobudím. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
kedze neviem kolko mas rokov neviem co ti na to povedat ... mne sa tiez par krat snivalo o takych tetach ale nemávam sny casto mozno raz za mesiac alebo dlhsie....

Vedci tvrdia, že snívame každú noc. Ale ak je spánok kvalitný a prejdeš všetkými štádiami, nemal by si si sen ráno pamätať.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore