Pokec Ako dlho hrávate The West?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Ako dlho hrávate The West?


  • Celkový počet hlasujúcich
    47

Deleted User - 4

Hosť
birthday_cake.png


Ako dlho už hrávate The West?
Ste nováčik alebo patríte medzi veteránov?

---
Pre šancu na výhru musíte napísať aj príspevok.
Ak chcete odmenu do konkrétneho sveta, napíšte do ktorého.

5 náhodne vybraných hráčov získa:

1x čerešňová torta
cherry_cake.png

Bonus energie: 20%

---
Anketu navrhol hráč OldKexo - získava drevenú truhlicu
 

DeletedUser9646

Hosť
Ja hrám už dlho cez 3-4 roky to bude ale nehrám stála ale asi 2x som prestal 1x to nebolo naschvál a zmázli mi účet a to som bol už 120 na SK4 :D a volal som sa sander123
 

DeletedUser10936

Hosť
No je to také kostrbaté :p hrával som dávnejšie a aj teraz takže keby som to mal splusovať okolo 1,5-2 rokov :)



censored :)
 

DeletedUser

Hosť
úplne od zaciatku a mal som to stastie ze som hral pocas najvacsej slavy westu. velmi pekne casy:)
 

DeletedUser2852

Hosť
Hrám od začiatku Westu a začínala som na českom svete 1. Keď spustili na SK Buffalo, tak som prešla na SK. West vtedy nemal takú pekne graficky spracovanú mapu, ale oveľa radšej naň spomínam. Boli to super časy na starom Weste. Pamätám si boje, kde čakalo 170 hráčov, aby si zabojovali...:)
 
Hram od 14.9.2013 ale pred tym som este hral asi v roku 2008-9 svet5 Ano boli casy ked na boje cakalo 200 ludi. Bohuzial sa otvaraju nove svety a hraci sa drobia po svetoch takze ani na jednom to nieje ono. Slovensku by stacil jeden svet a bola by aj dobra hratelnost. takto to len preziva :(
 

DeletedUser2444

Hosť
myslím si. že pohľad na dátum kdesi tuto hovorí za všetko.... :D






<<<----------
<<<----------
<<<----------
 

DeletedUser11006

Hosť
West hraju téměř 7 let. Začal jsem při startu cz1 a můj první slovenský svět byla stará dobrá 4 :indian .
Yadsoju.png
 

DeletedUser7473

Hosť
prvy krat som zacal pradaaavno, potom som ale mal velmi dlhu pauzu... vratil som sa az na west 2.0 a nejak som ostal hrat...
 
Hore