Ako sa stať boháčom

  • Zakladateľ témy DeletedUser7779
  • Vytvorené

DeletedUser7779

Hosť
A ak sa môžem spýtať. To skade ťahajú boháči toľko dolárov? To by som chcel vedieť aj ja toto robiť. :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
da sa to aj ekonomicky a neni to az take tazke, (nemam na mysli zrovna milion, to trva) , predavaj veci co treba na stavbu pevnosti, rob ulohy v meste duchov, pozri ktore produkty z tvojho remesla sa dobre predavaju :) Nekupuj sprostosti z trhu a nepredavaj lacno staremu obchodnikovi :D




a este: nasetri si dakych 50k a potom investuj, toc to, nech ti nesedia len tak na ucte, ''peniaze robia peniaze'' :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
No už ma raz okradli, jeden deň som nebol na Arizone, prišli a predali si všetky veci, asi cestujúcemu a potom si to hodili na svoj účet a to oznámenie o prevode vymazali. A v inventári mi ostali iba dve veci.
No uvidím čo sa bude dať robiť, pokúsim si nejako zarobiť. :)
 

DeletedUser9056

Hosť
Ako povedala hebi, Peniaze robia peniaze. Keď chceš zarobiť, potrebuješ peniaze. Tak to je aj v realite... :)
 

DeletedUser7565

Hosť
robim klcovanie lesa a predavam dosky :) za den si tak zarobim aj 4000$ :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Dík za radu. No budem skúšať.

PS: Marcus, prekne si to spracoval. :)
 

DeletedUser5584

Hosť
Pchaj nugety do prémiových truhiela tomboly, vyťahuj odtiaľ zlaté tomahawky,howdahy či freemanove súpravy a predaj na trhu.Nič ťažké.
 

DeletedUser9056

Hosť
Ide to aj bez nuggiet.. :) Urob si nejaký build či už na Obchodovanie, Skrývanie,... a rob práce s najväčším šťastím (samozrejme ktoré majú viac ako 1 hodinu).. Takto som našiel už zopár pekných nálezov, vďaka tomu už mám na účte 300K (300.000$) a Cartw. koníka na ktorom behám po prérii... :)
 

DeletedUser

Hosť
No ja som zarábal tak že som robil denné úlohy a zadania - za dlhopisi som kupoval truhlice a neraz sa mi podaril pekný nález + podomového obchodníka - veci, produkty som predával na trhu.
 

DeletedUser7779

Hosť
Hmm, zaujímavo si zarábate. :) No, dík za odpovede ľudia. uvidím čo mi pôjde najlepšie, no ale začnem s tým až neskôr momentálne mám na starosť celkom dosť sérii úloh, takže až potom niekedy. :)
 

DeletedUser

Hosť
je vela spôsobov ako si zarobiť, od najjednoduchších po tie najkomplikovanejšie
mňa hráči nepovažujú za boháča ale za hráča čo "má peniaze" ja som totiž ten typ čo vie ako zarobiť ale rád míňa na hlúposti ... kupujem drahé veci, spotrebné produkty a podobne ale môžem dať pár rád:

1. nerobiť často reskill, hltá to peniaze a nugety nerozhodný hráč minie stotisíce kým nájde správny build ... ak chceš zarábať tak od začiatku treba ísť build na práce (t.j. vedieť všetky úlohové práce) keď vieš získať cenné produkty do úloh a najmä ak si jeden z prvých tak sa na tom hneď na začiatku dá pekne nabaliť.

2. ak si aj zvolíš build duelant alebo bojovník o pevnosti pri ktorých sa hráči radi sťažujú že nemajú žiadne dostupne práce a ani peniaze. Práce sú dostupné, u bojovníka dokonca je vhodné ušetriť dlhopisy, v UP shope za ne kupovať okované truhlice a nasledne predávať na trhu (40-60K týždenne) , ak si duelant tak treba vyberať také práce kde pomer energia/čas/produkt/predaj maju najlepšie hodnoty (nebudem vysvetlovať, to sa musí každý naučiť sám)

3. sledovať trh, treba sledovať ceny na trhu, predávať za výhodné ceny a ak máte dosť kapitálu tak kupovať iné dobre predajné veci ak nájdete za nízke ceny. (Pre tých ktorý naozaj chcú byť bohatý a maju čas pri tom sedieť existuje metóda ako zachytávať preposielané predmety na trhu, áno poznám ju a nevysvetlím - tomuto často iný hráči hovoria že kradnete)

4. spotrebné produkty vs. cenné veci
dva najhlavnejšie obchodné artikle sú spotrebné produkty (veci ktoré vymieňate v denných úlohách, produkty do remesiel, posilnenia z remesiel + v prípade ak neisu vystavané pevnosti tak produkty na výstavbu) sú najobchodovanejšie veci na trhu a odporúčam každému začiatočníkovi sa na ne najprv zamerať najmä veci do denných úloh si udržujú stabilnú cenu s dobrým ziskom. Neskôr keď už ste zbehlí v obchodovani zameriate pozornosť na cennosti ... to sú tie svietiace veci nove sety a podobne. Princíp je jednoduchý kúpiť lacno predať draho. Idealne je keď už máte dosť známosti robiť dohodnuté obchody ... niekto niečo zháňa a viete si uňho nahodiť peknú sumu a následne od iného známeho danú vec kúpiť ovela lacnejšie. spotrebné produkty dávajú trvalí prísun peňazí v čistom zisku 5000 a viac záleží na šikovnosti, cenné veci tam si nahadzujete za predaj sprostredkovanie a podobne od 20-50 % a viac na jednej veci tak získate za pár minut aj 100 000 $

5. je vela ďalších spôsobov ako si privirobiť ale hádam tieto zaklady stačili.
je pravidlom že tým ste bohatší čím viac sa venujete tomu a čím bezohladnejšie ostatných zdierate :D Nugety sú len doplnok ktorý to všetko len zrýchluje.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4172

Hosť
No já jsem duelant a za dnešek jsem si duelama vydělal slušnou částku 1343 korun, a takto když to bude každý den +/- 300 tak si rychle vydělám pár těch korun :)
 

DeletedUser

Hosť
rob denné úlohy v meste duchov+v salóne a pracuj ako podomový, tam ti padnú dobré veci ja som denne zarobil okolo 5000-6000 čo mi bohate stačilo na skupovanie všetkého čo som nemal :) :) :)
 
Ja som si vďaka cirskusu, z ktorého mi padol nápoj na prerozdelenie schopností urobil celkom lacný reskill na obchodníka. Robil som to hlavne kvôli úspechu za predaj vecí cestujúcemu obchodníkovi, ale občas padli aj vzácne veci. Tak isto som robil kopu denných úloh na UPD, ktoré som potom využíval pri rôznych akciách. Zaplatil som si za lepší roll a väčšinou sa to oplatilo. Ceny vecí ale išli rapídne dolu, hlavne tých svietiacich, takže už to toľko nezarába, ale stále sa dá pri dobrom šťastí zarobiť pár tisícok denne.
 
Hore