Ako si zarabate?

ako si zarabate na weste?


  • Celkový počet hlasujúcich
    48

DeletedUser

Hosť
len tak by som chcela zistit ze ako si teraz po update zarabate na weste? ako prichadzate k peniazom? mate aj viac zdrojov? Viem ze dopodrobna nikto neprezradi svoje pracovne tajomstvo, len tak okrajovo ak chcete. Dam aj anketu s par moznostami ale kludne sa tu rozpiste :)

aby som sla prikladom tak ja ulohami a pracami k tomu.
 

DeletedUser

Hosť
Prácemi..Ale jestli si chceš dobře vydělat..tak kupovat bedny a itemy z nich prodávat obchodníkovi.
 

DeletedUser7779

Hosť
Niekedy, predajom najdených vecí, úlohami a prácami, ďalej si iba raz za čas zarábam predávaním produktov, ale to naozaj iba zriedkavo. A najmä zarábam duelmi a bojmi o pevnosť.
V skratke, s každého rožka troška. :)
 

DeletedUser

Hosť
Pred mojou hracou prestávkou (cca. rok aj viac) ešte neexistovali obchody. Teraz keď som začal hrať znova, uvedomil som si, aký je v predaji obrovský potenciál... V Californii som doslova zasypaný peniazmi a to iba kvôli tomu, že predávam nájdene produkty. Jednoducho všetci predávajú absolútne nad cenu, niekto chce za lístok na vlak napr. 500 $. Mne keď sa pošťastí, tak ho v pohode predám za 200$ a ľudia sa o moje veci doslova bijú. Ak budete trocha rozmýšľať a nebudete predávať nad cenu, zarobíte mailand.
 

DeletedUser

Hosť
lenže vysvetli toto 9 ročnému decku čo chce byť milionár" :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja si zarábam na boj o pevnost. Tam sa dá najviac zarobit skùsenosti :D
 

DeletedUser

Hosť
:D v salóne si zarábam :D stojím a čakám, kto mi zaplatí viac :D :D :D
 

DeletedUser3950

Hosť
Hrám na Texase a Californii. Na Texase moc nie je čas zarábať, či robiť čokoľvek pre seba. Väčšiunu času venujem zháňaniu produktov na výstavbu pevností pre alianciu :). Ale na takom striebornom kolesovom parníku sa aj celkom dá zarobiť za deň :D. Ináč si zarábam prevažne predajom remeselných výrobkov, rôznych vecí, ktoré nájdem(alebo dostanem z truhličky kúpenej za poctivo nazbierané UPD), či produktov. A sem-tam aj ten boj či duel, samozrejme :).

Na Californii sa zatiaľ netočia nejaké veľké peniaze, ale keď ich mám, tak sú z práce, úloh a podobne ako na Texase z predaja toho, čo nepotrebujem. Obchodovanie má strašný potenciál a je to dobrá možnosť, ako si zarobiť. Zanedlho sa začnem trochu viac venovať remeslu, takže aj odtiaľ prídu nejaké peniažky :).
 
Hore