Aktualizácia Wiki

DeletedUser3950

Hosť
Smiem otázku? Týka sa West Wiki... Kedy bude táto stránka aktualizovaná? Z nudy si ju prehliadam a je tam dosť veľa neaktuálnych vecí resp. vecí ktoré by tam mali byť... a ešte som tam našiel aj chybu...
 

DeletedUser

Hosť
Budeme vďační za každú pripomienku :)... Môžeš začať tým, že by si nám dal vždy konkrétny link a chybu.
Wiki je však zatiaľ ešte tak trochu v štádiu rozbiehania a momentálne je jej hlavný účel uchovávať predchádzajúcu nápovedu, najmä pravidlá. Čoskoro už tomu tak nebude a bude sa jej venovať viac pozornosti, no i teraz môžeme chyby hneď opraviť.
 

DeletedUser2889

Hosť
hanibal odo mna si zasluzis karticku ze si taky aktivny voci timto veciam :)
 

DeletedUser

Hosť
neviem nebol som na tej stránke ale malo by byť prístupne uživateľom aby rôzne témy a články upravovali.. napíšu dôvod úpravy a potom to len admini schvália. čiže tým by sa všetko uľahčilo. Taktiež by som navrhoval, prijať do radov nejakých skúsených hráčov aby tam pripísali rôzne rady, tipy alebo aj triky;) , pomoc k buildom, atď. Veď i predsa.. takáto stránka je málo používaná.. a aj málo priehľadná ale keby sa na nej zapracovalo, dalo by sa vyhnúť veľa otázkam na fóre. Takže páni , ( a dámy ) , cez víkend keď máte čas, neviem kto sa na tej stránke podieľa,

KÚPTE si pivko , sadnite za komp a hop do práce:)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte musíte byť trocha trpezlivý, ako písal už Petee, nápoveda sa pomaličky rozbieha.

Wiki je otvorená inak pre všetkých, každý tam môže niečo doplniť, obsah je teda len na Vás.
 

DeletedUser

Hosť
Tak v tejto časti
nie je doplnený trh a šerif, ďlaej v popise zbrojára je, že sa tam dajú kúpiť ručné a aj strelné zbrane, ale pušky sú vynechané :)
Ak ešte niečo nájdem dodám :)
Vďaka za pripomienky, dúfam, že som ich vyplnil k spokojnosti :)... Taktiež som na wiki preložil (BB kód na wiki markup) ten môj návod k trhu. A ešte bola opravená neaktuálna informácia, že obchody v mestách nezobrazuje posledné 2 levely vecí, to už bolo zmenené.
 

DeletedUser

Hosť
Ešte musíte byť trocha trpezlivý, ako písal už Petee, nápoveda sa pomaličky rozbieha.

Wiki je otvorená inak pre všetkých, každý tam môže niečo doplniť, obsah je teda len na Vás.

stalo sa priateľu - včera som vám tam pridal kompletný návod pre duelanta
 

DeletedUser3950

Hosť
Ešte musíte byť trocha trpezlivý, ako písal už Petee, nápoveda sa pomaličky rozbieha.

Wiki je otvorená inak pre všetkých, každý tam môže niečo doplniť, obsah je teda len na Vás.

Takže môžem to tam upravovať? Ak by som chcel? A vy to potom schvaľujete, alebo ako to je?
 

DeletedUser

Hosť
V prvom rade musíš byť zaregistrovaný, potom už môžeš upravovať väčšinu stránok (samozrejme nie pravidlá a podobne).
Tvoja úprava je uložená ihneď... My však kontrolujeme stav stránok po posledných úpravách, aby sa zabránilo nejakým nepresnostiam, zavádzajúcim informáciám, či prípadne i snahe škodiť. Ak tam niekto napíše hlúposti, dá sa to zopár kliknutiami vrátiť do pôvodného stavu, to môže i hráč bez špeciálnych oprávnení. Úmyselných škodcov môžeme trestať i zakázaním úprav na wiki, či by sa trest mohol preniesť i na fórum, je momentálne otázne.

Rekimaru: Ďakujeme :)... Ešte som tam urobil zopár úprav, najmä ohľadne formy (používanie nadpisov a podnadpisov) + nejaká tá gramatika :). A premenoval som to na Séria úloh pre duelanta, keďže v pôvodnom názve bol preklep.
 

DeletedUser

Hosť
ok v poho - som nachcípaný jak pes tak som na to poriadne ani nevidel
 

DeletedUser3950

Hosť
V prvom rade musíš byť zaregistrovaný, potom už môžeš upravovať väčšinu stránok (samozrejme nie pravidlá a podobne).
Tvoja úprava je uložená ihneď... My však kontrolujeme stav stránok po posledných úpravách, aby sa zabránilo nejakým nepresnostiam, zavádzajúcim informáciám, či prípadne i snahe škodiť. Ak tam niekto napíše hlúposti, dá sa to zopár kliknutiami vrátiť do pôvodného stavu, to môže i hráč bez špeciálnych oprávnení. Úmyselných škodcov môžeme trestať i zakázaním úprav na wiki, či by sa trest mohol preniesť i na fórum, je momentálne otázne.

No zaregistrovaný tam som, možnože ak budem mať čas a chuť pokúsim sa vychytať a opraviť nejaké chyby a nepresnosti(také na ktoré moje slabé hráčske skúsenosti a vedomosti stačia)...
 

DeletedUser

Hosť
V prvom rade hráči :)... Stačí sa zaregistrovať a už môžeš upravovať či vytvárať nové stránky. Momentálne ešte ohľadne wiki niečo doťahujeme, no použiť sa dá i teraz.

Wiki však zároveň moderujú členovia T-W Teamu, ktorí majú zaručiť, že tam hráči nepíšu hlúposti (najmä úmyselné škodenie), kontrolujú správnu formu, presnosť a objektívnosť informácií atď.
 
Hore