Aliance (trochu upravené)

Suhlasite?


  • Celkový počet hlasujúcich
    30
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4172

Hosť
Ahoj, ericanda dal takovejhe nápad:
__________________________________
Chcem len podotknúť že aliancia MAS ma veľa členov, a je to voči iným nefér. A tak sem dávam nápad ako bol aj na Arizone na začitku že jedna aliancia bude mať 4- max. 5 miest.
..............................................................
Tak právě ten nápad jse trochu upravil, promiň erianda:D je aby v Alianci mohly být jen 4 města, pak by jste si místa na města museli kupovat. Darovali by jste o ALI peníze a pak by zakldatelé hlavního města v ALI mohly rozšířit.

O ceně by jsme se dohodly.
 

DeletedUser

Hosť
Preto aby sa všetky silné mesta nenapchali iba do jednej aliancii a tým pádom totálne nezničili celý svet,či pre ostatných,alebo neskôr aj pre seba...
 

DeletedUser

Hosť
A jak zabranis tem dvoum aliancnim o peti mestech v jejich vzajemne spolupraci? ;)
Rozumni hraci se rozdeli sami, pokud si chteji zahrat :)
 

DeletedUser

Hosť
Zlý nápad aliancia MAS je síce veľká ale zaslúži si to.
Už to taháte omedzenia ako z DK. :grrr::grrr::grrr:
 

DeletedUser7252

Hosť
Tiež si to myslím, mňa by určite nepotešilo keby som budoval silnú ALI a zrazu by som ju mal kvôli niekomu zmenšiť, alebo zrušiť. :Lovec
 

DeletedUser

Hosť
Na jednej strane je pekné, že sa niekto snaží, aby Buffalo nedopadlo ako niektoré iné svety. Na strane druhej je však na samotných hráčoch, ako so svetom naložia. Keď je na svete viac inteligentných hráčov ako primitívov, je pomerne ľahké svet vyrovnať. A navyše, nie vždy záleží na kvantite, rozhodujúca je kvalita. Darmo bude v nejakej aliancii polovica sveta, keď z toho bude aktívne hrať, bojovať, vyzývať na duely a podobne rozvíjať seba, mesto a alianciu len 10%. Aj tak sa vždy nájdu nejakí rebeli:))), ktorí odzbroja aj nehorázne veľkú alianciu. Preto by som rozhodovanie o veľkosti aliancii nechal priamo na hráčov. Snáď budú myslieť nielen na seba, ale aj na druhých a nebudú túto hru hrať preto, aby si riešili komplexy alebo osobné spory, ale preto, aby si zahrali, spoznali super ľudí a hlavne sa zabavili, pretože to je skutočným cieľom hry The West
 

DeletedUser

Hosť
No kenečné to dakto povedal ,že cielom hry je zábava, Priatelstvá atď.
A nie dáke hlúpe nepriatelstvá. Keď ma dak zdueluje to pre mňa znamená ,že mám čo dobiehať aky som ho dal a obidvaja i ten čo na mňa útočil i ja sa zasmejeme na dueloch.
Generál Eagle si asi ten najrozunejší človek tuna ktorí to pochopil samozrejme až po mne :D
 

DeletedUser

Hosť
keď už tak 50 miest a ináč som proti :grrr:

Chceš mať alianciu s 50 mestami a z toho v jednom meste bude najviac cca 10 obyvateľov? :D Načo taká aliancia,aj tak nič nedokážu :happy1:

Bol by som za to,aby sa za herné peniaze dala zväčšovať dajaká aliančná budova a za každý lvl by sa mohlo pridať 5 miest :)
Ceny by boli napr.:
lvl 2 : 50 000
lvl 3 : 100 000
lvl 4 : 200 000
.....................
Každý hráč z aliancie by mohol prispieť v tej "aliančnej budove" do kasy a bolo by to asi najzrozumiteľnejšie ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore