Aliancia

DeletedUser

Hosť
Rozdelenie funkcí:

-vodca aliancie:

volili by si ho členovia

zástupca vodcu aliancie

po zvolení vodcu by si ho vodca vybral

Rada aliancie

7 ľudí, ktorých by mohol meniť vodca aliancie či zástupca...

Medzialiančné vzťahy:

Neutralita:

boj o pevnosť by bolo možné vyhlásiť za normálne poplatky

Mier:

boje nemožno vyhlasovať

Neútočenie:

Vyhlásenie boja o 50% drahšie

Vojna:

vyhlásenie boja o 15% lacnejšie

... vzťahy by boli ako zmluvy... pre platnosť zmluvy musia podpísať obydvaja vodcovia, okrem vojny ktorá by začala 72 hodín od vyhlásenia

Aliančný fond:

posielali by tam hráči peniaze... dali by sa vybrať od vodcu, zástupcu aj aliančnej rady ale len v obmedzenom počte... napr.: 10% z celej sumy v fonde



:pif paf
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7574

Hosť
Mne sa to celé akosi nepozdáva, a to preto:
1.) Čo bude robiť taký vodca ali okrem podpisovaní mierov...? A zástupca? A rada? Nie je to trochu zbytočné?
2.) -prečo vojny? Ako jediné + pre obrancu vidím v tom, že budú o 72 hodín dopredu vedieť o útokoch, ale to je aj tak podľa mňa bezvýznamné. A utočník -15% z ceny. Rovnosť?
-načo mier? Veď keď sa 2 ali dohodli, tak vyhlasovať útoky proti sebe nebudú, či už ich hra do boja pustí alebo nepustí.
-načo DoN, keď na seba môžu útočiť, len drahšie? + toto čo je pri mieri....
3.) K čomu by slúžil al. fond? Dajme tomu, že mestá v ali by sa zbierali a nejak by sa z neho čerpalo na boje, no dobre, to by som bral. Ale prečo by si mal z toho vodca vyberať do vlastného vrecka? 20 miest x 50 hráčov x 1000 dolárov, to jest milión, z toho 10% je 100k. Pre hráča nie je problém vložiť 1000-ku, a 100k je dosť slušný peniaz.

Ja viem, samé otázky ale treba rozprúdiť diskusiu. Podľa mňa sú to nepotrebné veci. Ale som zvedavý na názory ostatných...
 
Hore