Aliancia

páči sa vám návrh?

  • Áno

    Hlasy: 19 79,2%
  • Nie

    Hlasy: 5 20,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    24

DeletedUser7565

Hosť
Tak ma napadlo že keby sa v rebríčku miest zobrazoval aj názov aliancie v ktorej je mesto. zobrazovalo by sa to ako je názov mesta a body tak medzi tým. vyjadrite sa k tomu :)
 

DeletedUser

Hosť
Rozhodne by sa to do hry hodilo lebo ak chceme zistiť v akej aliancii sa dané mesto nachádza, músíme si zobraziť profil hráča ktorý v tom meste je a to je zdĺhavé.
 

Deleted User - 4

Hosť
Bol by možný nejaký obrázok? Ako by to malo vyzerať?
 

DeletedUser7565

Hosť
ja sa do grafiky moc nevyznám tak neviem ale bolo by to medzi názvom mesta a ako sú body tak nejak medzi tým názov aliancie
 

Deleted User - 4

Hosť
A nebolo by lepšie radšej pridať rovno nový rebríček pre aliancie? Zobrazovali by sa tam aliancie a po kliknutí mestá v nich :)

Alebo teda potom pridať v profile mesta, že do ktorej aliancie patrí, lebo do toho rebríčka miest pochybujem, že sa ešte zmestí aj názov aliancie.
 

DeletedUser7565

Hosť
tak by som to spravil takto:

pre lepšiu orientáciu že ktoré mesto je v aliancii alebo nie by som mesto ktoré je v alianciioznačil napr. hviezdičkou tam kde je možnosť ukázať na mape vľavo od toho symbolu. po prejdení myšou na ten znak (napr. hviezdičku) by bolo napísané že Toto mesto patrí do aliancie XXX a po kliknutí na ten znak by sa otvoril rebríček aliancíí kde by bola vyznačená daná aliancia s jej poradím :)

(ten znak môže byť hocijaký)
 

Deleted User - 4

Hosť
Proste nejako to označiť/zvýrazniť v rebríčku či inde a pridať tam niečo také, aby sa dalo ľahko zobraziť, že to mesto patrí do konkrétnej aliancie.
 

Deleted User - 4

Hosť
Dobre sme to teda vymysleli :--), ostáva už len čakať na vývojárov hry, či to niekedy aj pridajú :)
 

DeletedUser4172

Hosť
Jo, vy tady vymýšlíte nový nápady? Já jsem taky něco vymyslel - Zavíst do hry klobouk z názvem klobouk severu a klobouk jihu stál by 40000 a prodej by byl za 13000 oba by dávali stejný bonusy akorát by byly jinak označený - jeden vlajku jihu druhý severu a dávali by 10 střílet 10 vystupování 10 přesnost a 25 bodů zdraví a 10 skrývat se

další návrh

mám návrh zavést do hry altánky, však víte co, tak by si kovbojové mohli zajít na čaj a na drink, prodávalo by se tam:
lipový čaj - 200- přidá 2% energy
Mojito - 500- přidá 3% energy a 1% HP
šmoulík - 10000- přidá 95% energy 100%HP
V každým čtverečku by byl 1 antánek max 95 lidí jeden člověk max 30 min generovalo by stání u altánku každou minutu 1HP 1Energy ale jenom pokud by jste si koupili za nuggety výhodu - Milovník hostitelek.


další návrh

udělat jednou za rok těžiště kde těžíš (ubírá ti to energii) a zároveň bojuješ, stát se může cokoliv.. Boj proti NPC nebo hráčovi nebo jen těžba, je to náhodný!!!! při těžbě bys mohl najít cokoliv a kdybys někoho při těžbě kdo těží porazil možná bys získal nějakou věc co má v těžebním inventáři(z toho dou vzít věci až po těžbě) nebo jenom zkušenosti a jeho neuložené nebo těžební peníze


Linteo, doufám že se ti budou líbit! :)
 
Jo, vy tady vymýšlíte nový nápady? Já jsem taky něco vymyslel - Zavíst do hry klobouk z názvem klobouk severu a klobouk jihu stál by 40000 a prodej by byl za 13000 oba by dávali stejný bonusy akorát by byly jinak označený - jeden vlajku jihu druhý severu a dávali by 10 střílet 10 vystupování 10 přesnost a 25 bodů zdraví a 10 skrývat se

další návrh

mám návrh zavést do hry altánky, však víte co, tak by si kovbojové mohli zajít na čaj a na drink, prodávalo by se tam:
lipový čaj - 200- přidá 2% energy
Mojito - 500- přidá 3% energy a 1% HP
šmoulík - 10000- přidá 95% energy 100%HP
V každým čtverečku by byl 1 antánek max 95 lidí jeden člověk max 30 min generovalo by stání u altánku každou minutu 1HP 1Energy ale jenom pokud by jste si koupili za nuggety výhodu - Milovník hostitelek.


další návrh

udělat jednou za rok těžiště kde těžíš (ubírá ti to energii) a zároveň bojuješ, stát se může cokoliv.. Boj proti NPC nebo hráčovi nebo jen těžba, je to náhodný!!!! při těžbě bys mohl najít cokoliv a kdybys někoho při těžbě kdo těží porazil možná bys získal nějakou věc co má v těžebním inventáři(z toho dou vzít věci až po těžbě) nebo jenom zkušenosti a jeho neuložené nebo těžební peníze


Linteo, doufám že se ti budou líbit! :)
Prečo si si na to nezaložil vlastnú tému? Potom je to neprehladné...
No a k tomu nápadu. Myslím si, že tie klobúky ( s takými bonusmi ) v hre nemajú čo robiť. Vysoko by prevyšovali ostatné veci, a každý hráč by ho mal nasadený. Tie drinky a altánok... je to zbytočnosť už existuje UP Schop, to stačí.
A tomu tretiemu nápadu nejak nerozumiem, skús ho viac rozvinúť a a vysvetliť.
 

DeletedUser7779

Hosť
tak by som to spravil takto:

pre lepšiu orientáciu že ktoré mesto je v aliancii alebo nie by som mesto ktoré je v alianciioznačil napr. hviezdičkou tam kde je možnosť ukázať na mape vľavo od toho symbolu. po prejdení myšou na ten znak (napr. hviezdičku) by bolo napísané že Toto mesto patrí do aliancie XXX a po kliknutí na ten znak by sa otvoril rebríček aliancíí kde by bola vyznačená daná aliancia s jej poradím :)

(ten znak môže byť hocijaký)

Tak toto sa mi páči omnoho viac ako ten 1. nápad, som za. :)
 

DeletedUser

Hosť
Tiež by sa to dalo tak, že každá aliancia by si zvolila nejaký erb(symbol, znak) ktorý by sa zobrazoval vedľa názvu mesta.
 

DeletedUser2929

Hosť
Tiež by sa to dalo tak, že každá aliancia by si zvolila nejaký erb(symbol, znak) ktorý by sa zobrazoval vedľa názvu mesta.

erb ? znak ? ako prepáč, ale to bolo v časoch stredoveku... the-west je pokiaľ viem nejaké 18. - 19. storočie :)
 
Hore