Anketa č.10 - Kde všade hrávate?

  • Zakladateľ témy Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené Vytvorené

Kde všade hrávate?


  • Celkový počet hlasujúcich
    175
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Kedysi som hrával svet 1 a teraz som sa znovu zaregistroval na Californiu :)
 
No hrál som Arizonu asi 1 a pol roka prestal som tam hrať lebo som začal na buffale asi 1 rok prestal som hrať a začal na californii hrrám asi pol roka a na texase asi týždeň :D
 
Texas aktívne, na Californii a Arizone sa zastavím len občas, a to tiež na skok.
 
Texas, Buffalo, California ale len na Arizone som aktívny
 
Ja som zaregistrovný na všetkých svetoch. Prioritou je však buffalo
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Naspäť
Hore