Bar u opitých kovbojov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Viacerí si to asi nepamätáte, ale tento bar vznikol ešte keď bolo fórum mladé... bolo to isté ako téma Pokec alias bar3, ale rozhodol som sa to trochu zoficiálniť...

nech tu neni chaos a nech sa to tu oživí
čiže.... ľudia čo dávaju (vtipné) obrázky s jedlom, pitím a inými vecami týkajúcimi sa témy budú urcený v tomto 1. príspevku! nikto iný poprosím vás... nech tu neni chaos

FUNKCIE:

Hlavný barman: Uncle Sam
zástupca: Naturelord
Čašníci: appoloyd , palinoo, martin., micho5551, kopok
Upratovačka:(Vyhadzovač) Trojan521, 2xWanted
Potulný dobrodruh zabávač:luuka

niekto má nejaké návrhy na funkcie? alebo sa chcete prihlásiť k týmto funkciám? Napíšte hráčovi Uncle Sam.

Varovanie: aj členovia baru môžu dostať vyhadzov alebo upozornenia!

A vy ostatný bavte sa!

Prosím prečítať(ak si pamätáte posledný bar, viete o čom je reč :) )
[SPOIL]Petee: Vyhadzovači - práskači, ktorí sa nám zaviažu, že ak by sa tu nadávalo či inak porušovalo pravidlá fóra, čím skôr to nahlásia prvému aktívnemu moderátorovi ? Samozrejme by na nich nespadala osobná zodpovednosť (teda že všetky bany za prehrešky by boli presmerované na nich ), bola by tu ale istá výhoda... Pokiaľ stihnú porušenie pravidiel nahlásiť ešte skôr, než ich tu nájdu moderátori, potrestaní budú len daní delikventi, nie celá téma... Pretože hádam je vám jasné, že ak tu porušení pravidiel nájdeme priveľa (a ak to bude dostatočne šťavnaté, postačí i jedno), téma pôjde naspäť do koša[/SPOIL]

JEDÁLNY LÍSTOK:
[SPOIL]
jedalny.jpg
jedalny1.jpg
jedalny3.jpg
jedalny7.jpg
jedalny6.jpg
jedalny4.jpg
jedalny5.jpg
[/SPOIL]

//Petee: téma premazaná smerom dozadu, aby žezlo mohol prevzať Uncle Sam
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Čo keby sme to urobili aj tak, že tu budú aj nejakí vyhadzovači - práskači, ktorí sa nám zaviažu, že ak by sa tu nadávalo či inak porušovalo pravidlá fóra, čím skôr to nahlásia prvému aktívnemu moderátorovi ;)? Samozrejme by na nich nespadala osobná zodpovednosť (teda že všetky bany za prehrešky by boli presmerované na nich :D), bola by tu ale istá výhoda... Pokiaľ stihnú porušenie pravidiel nahlásiť ešte skôr, než ich tu nájdu moderátori, potrestaní budú len daní delikventi, nie celá téma... Pretože hádam je vám jasné, že ak tu porušení pravidiel nájdeme priveľa (a ak to bude dostatočne šťavnaté, postačí i jedno), téma pôjde naspäť do koša ;)

A nebojte sa, nespomínam to preto, že by v tejto novej už nejaké výtržnosti boli... Avšak téma s takouto vysokou výživovou hodnotou spamu je dosť náchylná, aby tu k takému došlo (resp. dochádzalo).

Petee, pozri si 1. príspevok, je tam upratovačka... len tam zatiaľ nikto neni :D
trojan, prepáč, mal si mi napísať do profilu :D ale ešte je tu upratovačka(vyhadzovač), nechceš to?
 

DeletedUser

Hosť
šak já , som hovoril 2x Whiskey a 1x grilované kurča ...
 

DeletedUser

Hosť
ale trochu pridaj čašník ... nemám čas , idem na duel ;)

ahá .. diky , tu máš
100-dollar-bill.jpg
 

DeletedUser

Hosť
micho dohodneme sa kazdy druhu objednavku mam ja ok ? teraz ides ty
 

DeletedUser

Hosť
a nebudete tu robiť aj duely alebo podobné akcie ? ;) poker , ako to nvm :D ale už sa niečo vymyslí ...
 

DeletedUser

Hosť
jj poker budeme dávať obrázky kariet :D
A k téme pondelky mám celkom rád, je to taká výzva do nového týždňa.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore