Beta 2

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3828

Hosť
Ahojte, ja chcem navrhnúť tvorcom The-Westu, či by neotvorili nový svet ako je Beta 1, ale na rozdiel jednotky, by bola dvojka úplný opak, nedali by sa zakúpiť nuggetky a zbrane by nedávali žiadne bonusy, len poškodenie.

Je to len taký nápad, tak sa prosím nesmejte, ale kľudne môžte o tomto návrhu diskutovať :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Vieš na čo slúži Beta? na testovanie nových utpadeoch. 2 beta by bola iba v prípade že by chceli skúšať viac utpadoch naraz (IMHO)
 

DeletedUser

Hosť
Pochybujem že by to dali, mali by s tým len zbytočné starosti. Tá jedna beta je na testovanie aktualízácii a podobného a to im bohate stačí :)Ale inak celkom zaujímavý návrh. A daj si anketu ;)
 

DeletedUser

Hosť
ozaj Dare... to by bol poriadne vyčerpaný svet okolo 150 000 hráčov :D čo urobí svet bez prémia...
 

DeletedUser

Hosť
to bi som bral syce bi som to hral len tak by som tam skusal buyldi atd... umna mas ano... ;)
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]NIE[/SPOIL]


_______________________________________________
Sergio bol to dobrý hráč spomínajme naňho v dobrom
Voják Konfederácie,Bohatý zelenáč zelenáč,Hernard,Bandita

podpisgb.jpg
 

DeletedUser

Hosť
ja osobne by som bol skôr za to, aby resetli svet beta 1 a aby ho zväčšili na 5 000 hráčov :)
 

DeletedUser3753

Hosť
Beta je skušobný server a teda nie je dôvod otvárať taký ďalší... a už vôbec nie na návrh hráčov, ktorí majú iných otvorených svetov na hranie dosť...
 

DeletedUser

Hosť
a da sa zaregistrovat na betu??...alebo je to svet len pre programatorov??...
 

DeletedUser

Hosť
Jasné že sa dá, ale musíš vystihnúť tú chvíľu keď sa uvoľní miesto.

//glov- :p :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore