Beta 2

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
môžeš to vymaknúť keď rozširujú svet o pár ďalších hráčov.

// náhoda... mám pomalý net :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a akoze je nato neaka stranka ci co vysvetli mi to podrobnejsie...
 

DeletedUser

Hosť
Stránka: http://public.beta.the-west.net/.

Podrobnejšie-Sú tam testované nové updaty, teda vždy sú tam skôr než na normálnych svetoch. Ten svet je v anglickom jazyku. Dá sa tam normálne hrať ako na každom inom svete akurát že tam sú skôr tie updaty.
 

DeletedUser

Hosť
mmm bral by som to, lebo teraz to funguje tak, ze kto ma prachy ma silu a moc ... hlupy system...
 

DeletedUser

Hosť
No ti neviem povedať, musíš sa tam stále pozerať a vyčkávať :)
 

DeletedUser3828

Hosť
Zle ste ma pochopili, samozrejme viem že beta1 je testovací svet, hrám v ňom, ale som myslel, že by sa otvoril nový svet napr: alfa 1 svet, bez nugget a nič podobné, ako som spomenul (zbrane bez bonusu, len poškodenie) alebo (bez šamana), (vojak bez taktiky) atď...

Určite ten svet by sa dal doladiť a zároveň tento svet by bol veľmi ťažký, raz zadáš body vlastností a schopností a už sa nedá ich vrátiť a ani opraviť, stručne povedané, dobre si premyslieť ďalšie kroky v hre.

Tento svet môže byť kľudne celosvetový.

Mám aj pár nápadov, keby že v tomto svete dosiahneš level 99, tak tvoje meno sa bude zobrazovať zlatými písmenami, aj v iných svetoch do ktorých sa prihlásiš, tých nápadov je veľa, ale toto je, ako perlička.

The West zarába toľko peňazí, že jeden svet bez nugget ich nezabije a ani neskrachujú.
 

DeletedUser

Hosť
Zle ste ma pochopili, samozrejme viem že beta1 je testovací svet, hrám v ňom, ale som myslel, že by sa otvoril nový svet napr: alfa 1 svet, bez nugget a nič podobné, ako som spomenul (zbrane bez bonusu, len poškodenie) alebo (bez šamana), (vojak bez taktiky) atď...

Určite ten svet by sa dal doladiť a zároveň tento svet by bol veľmi ťažký, raz zadáš body vlastností a schopností a už sa nedá ich vrátiť a ani opraviť, stručne povedané, dobre si premyslieť ďalšie kroky v hre.

Tento svet môže byť kľudne celosvetový.

Mám aj pár nápadov, keby že v tomto svete dosiahneš level 99, tak tvoje meno sa bude zobrazovať zlatými písmenami, aj v iných svetoch do ktorých sa prihlásiš, tých nápadov je veľa, ale toto je, ako perlička.

The West zarába toľko peňazí, že jeden svet bez nugget ich nezabije a ani neskrachujú.

To vieš máš 20 000 000 €. Chcel by si mať ďalej 20 000 000 € alebo pár Ďalších tísícov... keď môžu mať peniaze tak prečo nie :p

Myslím že môže byť LOCK
 

DeletedUser

Hosť
na beta fóre taká téma bola a developeri ju rázne zamietli :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by to bola pre tvorcov zbytocnost, a aj tak the west podla mna tak nenapreduje aby potreboval 2 testovacie svety(opravte ma ak sa mylim)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore