Bitka o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Cielom hry je čo najoriginálnejším spôsobom ovládnuť kopec.
(pr.Budem sa úpenlivo modliť k bohom,aby zhodili na niekoho meteorit.Meteorit padne.Môj kopec!)

Každý si ale na začiatku vytvorí postavu, ktorou môže zosielať útoky, dobývanie atd...

Ja mám mocného mága spred 1000 rokov. Rád napodobnuje ostatných hráčov.Nosí červený hábit.

Hra:
No, kedže na kopci nikto nie je, jednoducho sa nan vyšplhám.Môj kopec!
 

DeletedUser

Hosť
Mám bombermana xD

Tak som sa smial na tejto téme že som omylom odpálil polovicu kopca zabudnutým TNT-čkom... Môj kopec!
 

DeletedUser

Hosť
Mám šibnutého kovboja. Vybehne na kopec. Kôň rozkope obyvateľtvo. Môj kopec.:indian
 

DeletedUser

Hosť
Som človek

Zapískal som-kôň so šibnutým jazdcom sa vyplašil a skončil v priekope . kopec je môj!!!
 
Vytalčil som si list valstnictva z katasterportal.sk, prerobil som ho, sfalšoval podpisy, zabil som svedkov, emigroval do mexika a už je to môj kopec
 
Vytvoril som atómovú bombu ktorú som umiestnil do mora (blízko kopca). No akurát vtedy keď ste vy dvaja pozvali svoju rodinu na oslavu (na kopci) tak som umiestnenú atómovú bombu pustil ktorá spravila veľký tlak že spravila veľký príval vody že Vás oboch s rodinami čo boli prítomný na kopci zmiatlo (zabilo) a list vlastníctva sa nikdy nenašiel :) :D
no ja som napriek tomu tlaku bomby prežil a za vlatné peniaze som si požičal buldozer a kopec som zhľadil zo zemou.

Kopec bol môj. :D
 
no lenže sa v tej lokalite rozmnožili krtkovia a vykopali tolko krtincov že sa spravil druhy kopec, a kedže tie pozemky vlastnim ja tak je kopec moj
 

DeletedUser

Hosť
odpálil som všetkých krtkov aj z kopcom roztrhal som tvoju listinu zabil svedkov a išiel jest klobásu.. kopec už nieje nikoho
 

DeletedUser

Hosť
keď som dojedol klobásu išiel som sa pozrieť na ten tvoj list vlastníctva.. ale mal som mastné ruky od klobásy a zamastil som ho čiže je neplatný... a keďže som si postavil chatu hned vedlarovinky na ktorom som si postavil kopec kopec je môj!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore