Bitky

Chce bitky o mesto??

  • Áno

    Hlasy: 8 19,0%
  • Nie

    Hlasy: 34 81,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    42
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže toto ma napadlo len ped chvílou.
Bitky o mestá,niečo v tom zmysle ako o pevnosť.
Ale napríklad vyhlasite bitky o mesto takže v meste sa objaví niečo oplotené(ako abi sa tam dalo aj takšie dostať.
Boj bi zvyčajne stál okolo 5000$ z mestkej kasi,zúčatniť bisa mohly iba 10 proti 10(abi to bolo fér).
Ale iba z vášho mesta nejaký cudzi(abi nešlo o špojónov),Keby ste vyhraly tak to čo má váš protivnýk v mestkej kase bi automaticky prešlo kvám aj duely všetky čooni vihraly a prehraly(mesto by im zostalo).
Použivaly bi sa tam iba strelné zbraňe.
(no newiem ako bi ste tam behaly zo sekerou).
Mapa bi bola rozdelená na dvä vchody v zadu aj v predu pre moment prekvapenia z útoky obidvoch strán!
Keby bolo maló hráčou bol bi to fakt tažký boj lebo keď si prectavíte že máte proti sebe 10 lvl.72 a vi ste 5 a máte 69 tak šanca že vyhrajete je asi 31% (aj to je vela)
Schopnosťi ja navrhujem reflexi uhýbanie prestnosť strelanie(každý vieme načo slúžia nemusím ropisovať)
Vžy bi bola v meste hmla preto abi sa to stávalo viacej stresovím

Prestnosť 50 šanca zasiahnutia bi bola 13%
Prestnosť 100 šanca zasiahnutia bi bola 26%,atď
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Na mínanie penazý ako v aj v tomto prípade.
Ale sa môže rozhodovať či si zvolí pevnosť ale mesto!
 

DeletedUser

Hosť
OMG :D Vy si fakt ani poriadne neprečítate fórum a už navrhujete nejakú koninu?

Už to tu bolo xxxxxx krát, nikdy sa to neujalo, presne na toto sú pevnosti ;)

Za mňa NIE!!!
 

DeletedUser

Hosť
keby sa naozaj dobre spracoval..tak nepoviem ale toto?? inak pre teba asi neexistuje pismeno Y ze?
 

DeletedUser

Hosť
A čo by sa stalo s občanmi - obrancami mesta, ktorí by prehrali a stratili mesto? Nemali by potom žiadne mesto alebo by boli v tom meste, ktoré vyhlásilo boj? Musíš to lepšie rozpísať.

Ale aj tak sa mi to vôbec nepáči, takže NIE.
 

DeletedUser

Hosť
A čo by sa stalo s občanmi - obrancami mesta, ktorí by prehrali a stratili mesto? Nemali by potom žiadne mesto alebo by boli v tom meste, ktoré vyhlásilo boj? Musíš to lepšie rozpísať.

Ale aj tak sa mi to vôbec nepáči, takže NIE.



Nepochopil si!!! mesto by im zostalo ale všetko bi sa im vinulovalo iba body ktoré maju 4200..bi zostaly...ach boše nidko nechápe hrozné
 

DeletedUser

Hosť
Tak spracuj...čo som ti tu ja mám len 15..aj to sa mi nechce chodiť na fórum, sem tam idem

To, že máš 15 nie je žiadne ospravedlnenie, už som videl aj 10 ročné decko s vystupovaním omnoho lepším než máš ty... A tiež ti to nepovoľuje zakladať tu zbytočné SPAM témy, ktoré tu už miliónkrát boli a nikdy sa tieto nápady neschválili. Tak prosím sa tu nevyhováraj na svoj vek.

K nápadu. Modi, prosím vás, už to LOCKnite, ešte sa tu bude šíriť zbytočný SPAM a to nechceme :)

P.S. nikto nechápe, pretože:
1. nevieš písať
2. nerozpísal si to... :ehmehm:

\\Ani ja svoj názor nemením, zbytočnosť. :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Aj tak to moc dobre nie je a ani nebude. Svoj názor nezmením. :ociza:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore