Body priateľstva - top hráči

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
To koľko tích priateľov musím mať aby som ma vlastný svet???400...:D
 

DeletedUser

Hosť
tie nugget investovali jeho priatelia :) myslím, že v dobe tomboly to nebol až taký problém, ak ich má napísaných na seba dosť :)
 

DeletedUser6358

Hosť
dám vám takú menšiu nápovedu: stačí si pozrieť top.9 hráčov (prvá strana) v rebríčku na každom svete. ;)
 

DeletedUser6358

Hosť
Ako tu už písala Crux, 100k bodov priateľstva môže nahrať aj niekto, kto sa na west prihlási raz za mesiac a nekúpi ani nugget.
Tie body dostáva za dosiahnuté úrovne a použité nuggety ľudí (priateľov), ktorí sa zaregistrujú cez jeho link. - wiki
 

DeletedUser7779

Hosť
Ako tu už písala Crux, 100k bodov priateľstva môže nahrať aj niekto, kto sa na west prihlási raz za mesiac a nekúpi ani nugget.
Tie body dostáva za dosiahnuté úrovne a použité nuggety ľudí (priateľov), ktorí sa zaregistrujú cez jeho link. - wiki

To som ani nevedel. Diky za radu. ;) A určite tento tvoj príspevok poslúži aj iným užívateľom fóra. :D
 

DeletedUser

Hosť
ďalšia indícia, je to hráčka a nie hráč (pekná je) a nie je to ten tip, že by sedela len za PC ;)
 

DeletedUser

Hosť
cowboy, ja som si myslel, že vieš ako sa získavajú body priateľstva :D
 

DeletedUser

Hosť
ďalšia indícia, je to hráčka a nie hráč (pekná je) a nie je to ten tip, že by sedela len za PC ;)

tak keď je niekto prvý na najnovšom svete, tak tu určite nekukne raz za mesiac :D

škoda, že tie body priateľstva neboli už skôr :(
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore