Boj maximum HP mód

DeletedUser3241

Hosť
hlavne ide o to mat aj zlatu pusku ... ona urcite spravi svoje ... na s5 to bolo vcera krasne vidiet

Ja som mal na nepostavenej vezi duelantov sancu na uhyb 39.5 a jonatanka 31 .. obaja mame premium .... a este ja mam sice secko v hp ale veci mam aby mi davali aj vodcovstvo presnost a uhybanie
 

DeletedUser

Hosť
Doplním troška info :
Som vojak (to Vám je snáď ale jasné), celý boj som bol na veži duelantov ;).
Prvých 9. kôl som vydržal na hrote duelantov, kde sa najviac strieľalo (z pravej strany) :).

A sladká odmena :happy1: :
[SPOIL] [/SPOIL]

Čo si v nej mal?
 

DeletedUser7779

Hosť
Aha, tak diky, a bajonet, on je dobrý na boje že, sa mi zdá že pridáva, zdravie či?
 

DeletedUser4451

Hosť
Nie, zdviha ti poskodenie od 25 do 75, takze keby si bez neho mal ubrat napr. 300 dmg, tak s nim uberies od 325 do 375 (to uz je nahoda kolko ti to urci)
 

DeletedUser7779

Hosť
A teraz pôjde tá najblbšia otázka, čo znamená dmg? :D :hanbimsa:
 

DeletedUser7779

Hosť
Aha :D, tak to je všetko, diky ešte raz za odpovede. :D
 

DeletedUser7714

Hosť
ja som tiež názoru že mať všetko v HP je veľmi účinné....mám tu screen z jedného boja ktorý bol veľmi krátky lebo obrancov(nás) bolo málo a útočníci dali vlajku ale-http://prntscr.com/f6y93
a čekujte aj koľko HP mi ostalo...
 

DeletedUser

Hosť
Ja tiež budem re-skilovať na Colorade na Tanka na lvly 120 (teraz 101) ale treba na to zhotoviť dobrý equip a na tanka je viec než super šál Márie Roalstad. :)
Inač keď idete cez skilly tiež to není zle. Na vojenskej som mal šanca na úhyb okolo 81 a na zásah asi 100 a 1500 hp a úhybov som mal 40, trafil som sa skoro stále.
 

DeletedUser4451

Hosť
HP neni az taky problem, cim dalej tym je viac a viac duelantov a tak isto nim budem aj ja a budem chodit na boje takze az taky problem v tom nevidim, duelant vie tanku dost zavarit a ked je ich viac tak tym lepsie.

A inak k tomu screenu prvemu, je to kludne mozne najma ak to bola velka pevnost a vojak bol na svojej vezi
 

DeletedUser7714

Hosť
HP neni az taky problem, cim dalej tym je viac a viac duelantov a tak isto nim budem aj ja a budem chodit na boje takze az taky problem v tom nevidim, duelant vie tanku dost zavarit a ked je ich viac tak tym lepsie.

A inak k tomu screenu prvemu, je to kludne mozne najma ak to bola velka pevnost a vojak bol na svojej vezi

no tak duelanti teda dokážu zavariť...raz sa mi stalo že sme šli vlajku....a ja s 3300HP som to šiel kryť na bok aby nepálili po vlajke....a šup 1.strela na mňa kritik a 2.ma už poslal kritikom k zemi

a ten screen je zo strednej pevnosti pálili po mne z trávy a z dobrodružnej
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no tak duelanti teda dokážu zavariť...raz sa mi stalo že sme šli vlajku....a ja s 33000HP som to šiel kryť na bok aby nepálili po vlajke....a šup 1.strela na mňa kritik a 2.ma už poslal kritikom k zemi

a ten screen je zo strednej pevnosti pálili po mne z trávy a z dobrodružnej

Nedal si náhodou o jednu nulu (0) viac?
 
Hore