Boj o kopec

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Hra spočíva v udržaní si kopca.Snažte sa získať kopec všetkými možnými prostriedkami :pif paf :Lovec .Začínam.



Vyliezol som na kopec.Kopec je môj!
 

DeletedUser

Hosť
Letel som dolu kopcom,párkrát som narazil do vyčnievajúcej skaly,a nakoniec som skončil v malom jazierku.Ja,mocný tesárik,som začal vyvolávať...chrobáky.Zaútočili sme na kopoka,a skotúlali sme ho z kopca.Kopec je môj!(Moja postava je chrobák,ale nie len taký chrobá,ale pán hmyzu.)
 

DeletedUser3416

Hosť
Prišiel som ku tebe dal som Ti "headku" a zomrel si.Kopec je môj.
 

DeletedUser

Hosť
Mám švábích černokňažníkov.Tí ma postupne oživili na tajnom mieste,ktoré poznajú iba niektorí.Ešte stále som sa spamätával.Dostať "headku"od človeka,ak som šváb,pekne bolí.Tak som sa teda vydal späť na kopec.Privolal som mravcov,s ktorími sme začali budovať mravenisko v kopci.Potom sme začali obhrýzať kopoka,ktorý to nevydržal a takmer beznohý utiekol.Kopec je môj!
 

DeletedUser4172

Hosť
Přišel jsem zastřelil jsem tě zavolal jsem si hlídku a postavyli jme si palisádu kolem kopce kopec je můj!
 

DeletedUser

Hosť
Ešte jedenkrát opakujem:ja som chrobák velkosti 3x2 cm!To znamená,že by ste ma trafili sotva sniperkou.Úspešne ma netrafili a ja som zaliezol späť do mraveniska.Rozrastali sme sa,až nás bolo viacej,ako kopca.Postupne mravce obkľúčili kopec aj palisádu a začali obliehanie.
 

DeletedUser4172

Hosť
Demoluji Mravence střelbou! Kopec je ještě furt můj :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mravcov sú milióny,miliardy.Nekonečno.Postupne začali vnikať do stredu kopca.Vtiahli do vnútra všetkých ľudí okrem luuky.Sformovali sa do obrovskej čižmy a doslova ju vykopli preč.Kopec je môj!
 

DeletedUser4172

Hosť
Vykradl jsem bar a ukradl jsem láhve whisky a hořlavinu, ty zapálim a střílim je k vám postupně tě začínáme obléhat ze všech stran.

Za chvíli bude kopec můj:D
 

DeletedUser4172

Hosť
Pod kopcem sem nechal obrovský koláč zac 10 000dolarů mravenci ho ucítili a běželi si pro něj, ale v okamžiku sme jim obsatili kopec a mravenci si toho nevšímali a jedly koláče,tebe sme vymrštili asi 50 stop do vzduchu.

Kopec je můj:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Práve som sa ponáhľal ku koláču,keď ma vymrštili.Tak to teda nie!Vystrčil som krídla,a priletel som späť ku koláču.Najprv sme ho zožrali(trvalo to niekoľko dní),a potom sme upriamili pozornosť späť na kopec.Mravce zdochli od prežratia.Tak som sa vrátil pod kopec a začal som niečo vyvíjať.Po týždňoch som vytvoril nový druh hmyzu,ktorý mal v sebe baktérie,díky ktorým som ovládal každého,na koho sa hmyz pricucol.Ovládol som hliedku,ktorá strelala po luukovi a ten utiekol.Kopec je môj!
 

DeletedUser

Hosť
prišiel Meliško, zajecensoredal plyn, vyjecensoredal mravce do vzduchu a kopec je jeho
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore