Boj o pevnosť ( DMG )

  • Zakladateľ témy DeletedUser11084
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser11084

Hosť
Zdravím Vás ,
hrám boje o pevnosť dosť dlho a máj i teda určité skúsenosti no teraz čo sa deje . Mám vylepšeného Black Barta mám schopky prerozdelené 90% vodko a ešte trocha do ostatných . Používam posilko zeleninová taška , nábojový pás . Samozrejme puška lvl 4 presná jednoranová puška . A samozrejme bonus postavy ( skúšal som týždeň s ním týždeň bez až taký rozdiel to nebol ) . Za boj dám 2-3 kritiky viac nie tomu nerozumiem lebo tak v roku 2016 som dával 5 a viac a teraz len toľko . Ale hlavný problém je ten že málo triafam proste mám na veži cca presnosť 155 , a strieľam na úroveň 90 , a netrafím ho 5krát po sebe , zatiaľ čo niekto s trávy na toho istého kludne trafí teda ( ten niekto dobro na úrovni 120 s duelovím reskillom a vecami daltona ) . Mnoho krát som to tak zasledoval a i som si s dotyčným písal . A za ďalšie pomer trafených a mimo je 50:50 keď sa darí ale ani to nie niekedy tak to kolíše . Nechápem tomu pretože niektorý DMG sú síce o pár úrovní nadomou ale trafia kludne pomer 20:80 a i ľudia pod mojou úrovňou pár krát tak natriafajú . Teda chcem sa opýtať kde robím chybu alebo len proste na to nemám šťastie ? ... Ďakujem za každú odpoveď...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore