Boje ktore kazia hru

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tymto prispevkom narazam na vsetkych tych hracov ktori vyvolaju boj na SK4 a nepride tam ani 10 ludi. Takymto sposobom kazite hru tym ktori radi bojuju a maju radi kvalitne boje.

Clovek sa trepe na kazdy boj s myslienkou a nadsenim ze si zabojuje, ze si spestry den na the-west a potom ked zacne boj zisti ze v utoku je od 1 do 10 hracov.... Nechapem naco potom taketo boje vyvolavate (posledne 3 tyzdne je toto velmi caste na vychodnej strane serveru SK4 a uz to nielen mne lezie poriadne na nervy.)

Neviem ci to robia deticky alebo dospely hraci ale bol by som rad keby s tym konecne prestanete ! Bud hrajte hru tak ako sa ma hrat alebo sa na to vykaslite a zmazte si tie bezvyznamne ucty.

S pozdravom znechuteny Thony.
 

DeletedUser

Hosť
Presne je to pravda, trepem sa tam niekedy aj 3 hodiny, boj začne aj na obidvoch stranách po 4 ľudia... Kebyže sa to stane raz za čas tak nepoviem ale toto je stále! Samozrejme že potom max. nejakých 20 expov, to vie nacensored...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
na toto existuje jednoduche riesenie : prestante chodit do bojov o pevnosti.
 

DeletedUser

Hosť
Aby sa ludia bavili. Ak niekto vyhlasi X bojov, tak asi kvoli tomu ze chce pravdepodobne prebrat jednu pevnost a zvysne su iba ako navnada. A ked uz idem do boja, tak sa predtym pozri kolko je pri pevnosti ludi, aspon to trosku pomoze. Nepojdme predsa niekde, kde je 20 ludi.
 

DeletedUser

Hosť
Lenze problem je v tom ze oni to nerobia aby odlakali pozornost z nejakej pevnosti. Oni jednoducho vyvolaju jeden boj, ich spojenec vyvola druhy boj ale ani na jednom neni utok plny.. Mne to pripada ako keby sa pokakali ked tam vidia The Legends v obrane alebo sa len snazia brnkat na nervy vlastnikom pevnosti. (to o The Legends znie namyslene ale uz mi to fakt pripada ze radsej neutocia ked sme tam)

Abedy teba boje ocividne nebavia / nezaujimaju ked pises aby sme na ne nechodili, lenze si vezmi ze su hraci ktori su stavany predovsetkym na pevnosti.
 

DeletedUser

Hosť
Uz som s nimi skoncil :). Mna uz nebavi West celkovo. Uz je to len kazdodenna klikacka pre mna. Keby nebolo stranky uz by som davno zmazal ucty, ale je mi luto kvoli casu stravenemu na vyrobe stranky.
 

DeletedUser

Hosť
na toto existuje jednoduche riesenie : prestante chodit do bojov o pevnosti.

haha dobre povedane :D
inak Thony kazdy hrac, ktory to vie aspon trochu hrat, vie kde ide ostry utok. tie fake utoky ktore spominas mozu zmiast leda tak zaciatocnikov a vyuziva ich kazde jedno mesto na kazdom svete. ak sa ti to nepaci navrhni inno nech s tym nieco spravia ale pochybujem, ze uspejes lebo tzv. fake utoky funguju aj v dalsich online hrach a nikto sa nato nestazuje.
 

DeletedUser2518

Hosť
IZU dovolím si nesúhlasiť s tebou. Nepatrím už k najneskúšejším hráčom a predsa mám koľko krát problém s tým, ako zabezpečiť napríklad 6 obrán naraz. Pretože ty, ako obranca, musíš zavolať spojencov minimálne 12 - 16 hod. pred bojom a prideliť im pevnosť, ktorú majú brániť. Je to dôležité preto, lebo väčšina hráčov sa naklikne na west 1 - 2 x denne a na boji sa väčšinou zúčastnia iba off. Nemôžeš počítať s tým, že budú sledovať situáciu a podľa toho sa presunú tam, kam je to potrebné. Takých hráčov je bohužiaľ málo.
Ja si tiež myslím, že tie večné fake protiútoky iba kazia hru, ale aspoň sa dajú pochopiť.
A fake útok, ak nie sú v ten deň žiadne iné boje, je už aj nad moje chápanie. A veru sú aj také.
 

DeletedUser

Hosť
To su vsetko padne dovody a veru aj ja by som vsetkymi desiatimi bral keby kazdy boj, ktoreho sa zucastnim bol zaplneny do posledneho miesta a odchadzal by som odtial s 1500 expami :D
Ale teraz si nalejme cisteho vina ;)... Fake utoky su jediny sposob pre slabsie mesta ako sa branit silnejsim mestam. Ak by to malo byt tak, ako si to predstavuje Thony: co boj, to "ferovka"... za chvilu by vychod ovladol celu mapu. Treba si uvedomit, ze rozdiel (uroven, skusenosti s hrou atd) medzi hracmi vychodu (legends, lost heaven atd.) a hracmi zapadu (tutinkovo atd) je priepastny. Jednoducho povedane ked sa v jednej bitke stretne vykvet armady vychodu a vykvet armady zapadu, je jasne kto vyhra (neberem do uvahy faktory ako pocet online hracov atd). jednoducho to neni ferovy boj. Preto su fake utoky tak dolezite. Je to zatial jediny sposob ako donutit nepriatela aby neprisiel v plnej sile.
Tot. moj nazor. Nechcel som sem pliest mocenske rozdelenie sil na sk4 ale fake utoky ako sucast hry s tym maju priamy suvis.
 

DeletedUser3241

Hosť
nasa aliancia na cz7 sa zhodla ze fake utoky robit nemusime a uz ich ani robit nebudeme ....keby sa takto dokazal zhodnut cely server to by bola utopia ale zial to je nemozne
 

DeletedUser

Hosť
ono ide o to, že v pokladnici má každý po 100 000$ a viac a teda im je jedno, či vyvolajú útok, alebo nie...

teda vyhlásia aj 8 naraz ...
a aj mne to lezie na nervy - kazí to hru (a nielen na sk4)
 

DeletedUser

Hosť
Izual ja viem co su fake utoky a preco sa vlastne robia, ale nie koli tomu som zakladal tuto temu. Ide mi o utoky ktore su v den ked je utokov strasne malo alebo dokonca ako Chick spomina ze je to len jeden a aj na ten sa utocnici vyprdnu.

Ked su take 4 utoky za cely den a kazdy ma odstup 1-2 hodiny tak to neni fake podla mna. A ked sa na taketo boje dostavi 10 utocnikov tak to tiez nechapem :(

Je pravda ze vacsinou je server kde su sily nerovnomerne rozlozene a preto je kvalita bojov nizka a hlavne takyto pocit mam s SK4. A vyzera ze neni cloveka ktory by sa pustil do organizacie spojeneckych bojov ktore by boli kvalitne a priniesli dostatok XP.

Pisat o tom je lahke , tazsie je urobit a ja sa na to bohuzial necitim ale ako som si vsimol napriklad z SK5 tak uz asi mesiac je tomu co sa navrhol boj medzi spojencami a zasekla sa komunikacia / organizacia pri takomto boji :(

Ja osobne mam najradsej na celom The-west prave boje o pevnost a ide mi o kvalitu. Je mi jedno ci bude v celej pevnsoti 30 alebo 200 hracov, ide mi o to ze keby su sily pekne rozlozene napriklad 100vs100 alebo 15vs15 tak by sa clovek pobavil, dobre si zastrielal a tak.

Tiez mi je luto ze na SK4 neni bohvie kolko Bojov Bohatych (ktore su najzaujimavejsie co sa tyka nalezov).

Uz som tu pisal dost blbosti. Sam som sa uz aj stratil v kontexte tak koncim a pevne dufam ze hra zase nadobudne nejaku pestrost na SK4.

Majte sa pekne, s Ppozdravom Thony....
 

DeletedUser3682

Hosť
bla bla

Čitam si a čítam...podla mna,boje na svete 4 kazia tieto veeeeelke aliancie...vychod vs. zapad...sever vs. juh...a pod.keby boli spojenci len 2 či 3 mesta,a tie vlastnili pevnost,tak je to o niecom inom...vid priklad nejake mesto s 15 občanmi vyhlasi utok na nejaku pevnost,a pride im toooolko spojencov,ze toto male mesto tu pevnost ziska a ani si ju nezasluži,nebyt tych velkych a silnych spojencov,na tu pevnost by nikdy nemalo.a to iste s obranou...ma niekto chut tu bojovat akoze fer?tak si kazdy hlada sposoby ako celu tuto mašineriu obisť.Škoda ,že to nefunguje tak,že IBA KTO JE V PEVNOSTI TEN JU MOZE BRANIT!!!To neznamena,ze nemozete mat pevností napr.5,ano mozete,ale s tym rizikom,ze Vám ich mozu napadnut naraz...to by sa dalo hovorit o ferovosti,...a by ste sa mohli napadat len ty naj,proti naj,aby ste mali expy a pod.,ale to je asi jedno,ja to nezmenim,je to len hra,a kto ked bol maly a nevedel hrat(prehravat) človeče nehnevaj sa,nebude to vediet ani tu..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore