Boje ktore kazia hru

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3682

Hosť
Fakt?

....je to moj nazor,skus napisat nieco aj ty...hole rozvite vety vie pisat aj moja dcera :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vidíš aj ja :) . Jednoducho ja vidím krásu v T-W alebo DK v tom ako dokáže jeden dobrý diplomat s kontaktmi cvičiť celý svet. Mali sme niekedy dávno mesto. mali sme pár ľudí (asi 15) a tiež boli väčšina neaktívnych. Ale vďaka kontaktom, šikovnosti sme boli v TOP 10 s plno pevnosťami
 

DeletedUser

Hosť
Nikto s tym nic neurobi kedze ziadny hrac neporusuje pravidla, ked vyhlasuje taketo utoky. Mozno by to chcelo nieco nove pridat do pevnosti. Lepsie odmeny alebo nieco, co by ludi zaujalo, mozno by klesol pocet fake utokov, alebo nastavit minimalny limit :p, ktory keby nebol splneni tak by bolo mesto , ktore vyvolalo boj penalizovane :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
abedy plne s tebou súhlasím a myslím si že by aj častejšie trebalo robiť boje pre bohatých :)
 

DeletedUser

Hosť
Nikto s tym nic neurobi kedze ziadny hrac neporusuje pravidla, ked vyhlasuje taketo utoky. Mozno by to chcelo nieco nove pridat do pevnosti. Lepsie odmeny alebo nieco, co by ludi zaujalo, mozno by klesol pocet fake utokov, alebo nastavit minimalny limit :p, ktory keby nebol splneni tak by bolo mesto , ktore vyvolalo boj penalizovane :D

PRESNE!!! ja sam vediem dobru alianciu na jednom zo sk svetov. bolo by dobre dať do bojov niečo čo by každeho zaujalo.(či už lepšia možnosť najst tajne zbrane,či napr:3 kluč)... proste niečo vymysliet a na to tu je TW-Team...:):):):):) (potom by aj slabšie aliancie dosiahli uspeh a nebolo by to ani tak velmi o tankoch...):eezmurk::eezmurk::eezmurk::eezmurk::eezmurk:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore