Boje o pevnosti - XP

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    79

DeletedUser4451

Hosť
Môj návrh je jednoduchý. Zvýšiť maximálne možné získané XP z boja o pevnosť z 1500 xp na 2000 xp (neobmedzene by asi nepovolili), dôvodov je viac a podľa mňa by sa to malo zvýšiť, veď veľa hráčov by si zaslúžilo dostať viac XP za niektoré boje, ďakujem.

(Made by eSprit. & Angelf1re)
 

DeletedUser4451

Hosť
Co potrebujem na to aby to uspelo ? nejak to neviem najst :D:D:D
 

DeletedUser4623

Hosť
tak co s tým je, rozhodne by to mali posalt dalej je to dobry napad a splna vsetky poziadavky
 

DeletedUser

Hosť
A nemoze to niekto prelozit ako napr. Petee ? Alebo ty ? :D
Ja s angelom by sme narobili pekne chyby radsej nech to je 100% ved to nie je taky obrovsky navrh :p

Tu mas preklad odo mna napr :D

Fort fighting, max. XP from 1500 to 2000, kapiš ?

xD
 

DeletedUser4451

Hosť
jn nejak tak podobne, nepokukne sa nejaky prekladator ale schopny to dat na anglicku verziu ? Dame mu s espom po jednej R+ ;)
 

DeletedUser

Hosť
My proposal is simple. Maximum possible increase XP gained from the battle of strength from 1500 to 2000 XP, there are more reasons and I think this should be increased, because many players would deserve to get some more XP per fight, thank you.


niečo take?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
wow vyzera to zlozite.. rekimaru je to postacujuce ? :D
R+
 

DeletedUser

Hosť
je ale bohužial sa zmenili podmienky - viac info v pravidlách.
 

DeletedUser4451

Hosť
to tam mam akoze ja dat ? no lol.. ja vobec neviem ako sak to ich forum bude po nemecky a sak rekimaru nepomozes mi s tym ? :(
Sak neni zakazane aby si mi pomohol + pockam na tie dalsie 2 ankety tykajuce sa bojov co sme s bratom zalozili a potom sa uvidi
 

DeletedUser

Hosť
ak nemáš účet na bete ani na forum sa neprihlásiš. dať na forum to tam môžem
 
Hore