bowieho noz

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Kde sa daju najst tieto szbrne najviac pri jakych pracach : Bowieho noz ,codyho dorazkova dyka....pri jakych pracach s tychto : preprava municie ,obchod s indianmi , vikradane hrobov,obchodovanie ?:shock1:
 

DeletedUser

Hosť
obchdovanie určite nie.
Codyho dorážková dýka predajná je 1300
to je tak štastie by som povedal tak 75-80%(72% je štastie predaj zbrani indánom a s prémium som našiel za 1200)
Bowieho nôž predajná 2300 to netuším :)
Drakeova predovka vykrádanie hrobov.
 

DeletedUser

Hosť
bowieho noz mozes dostat pri praci Prepadávanie dostavníkov ale musis bit dobrodruh a mat dvonasobne vyhody pre postaavu a premium na vyzsi prijem
 

DeletedUser159

Hosť
moj kamarat dobroruh bez bonusu pre postavu s vyssim prjmom nasiel Bowieho Noz pri Prepadavani dostavnikov

to je tak štastie by som povedal tak 75-80%(72% je štastie predaj zbrani indánom a s prémium som našiel za 1200)

ja som nasiel Drahy Tvrdy klobuk (1950$), Modry cylinder(1900$) pri predaji zbrani indianom s premiom (som dobrodruh a vtedy som nemal bonus pre postavu)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale ja som hovoril o predajnej cene,nie nákupnej.
Keby bola reč o nákupnej tak najdrachšie som našiel za 2500
 

DeletedUser

Hosť
no nwm ale aj pri vykrádaní hrobov by sa to malo dať nájsť ja som tam našiel raz drahý kožený klobúk nákupná 4100 predajna 2050 takže keby ste mali prémium a za dobrodruha bonus pre postavu je to možné
 

DeletedUser3327

Hosť
vsetko zalezi od PB ;)

ked mas 10 000 PB v zber tabaku tak tam mozes najst bowieho noz:D
 

DeletedUser

Hosť
keby tam máš aj 100000000000PB tak ho nenájdeš. v tabaku určite nie. Keď - tak. záleží to od šťastia a nie od PB :kukam:
 

DeletedUser

Hosť
Máte pravu obi dvaja PB zvišuje cennost najdeneho predmetu takže s xxPB je možné nájst všetko a ked máš štastie tak ho nájdeš:grrr:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore