BUDE ZAVEDENÉ: 2 telegramy na sebe

...suhlasite?...

  • ano

    Hlasy: 78 95,1%
  • nie

    Hlasy: 4 4,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    82
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Keď kliknete na: Telegramy-napr. na 6 strane-Otvorite správu a zatvorite správu tak sa vám zatvorí ako všetky telegramy,..tak navrhujem aby keď sa to zatvorí bolo by to na tej 6. strane...dúfam že ste ma pochopili :)

____________________________________________________________________________
Ak ste nepochopili vysvetlím vám to takto, telegramy by sa otvárali v novom okne ako v oznámeniach...
 
Naposledy upravené moderátorom:
Moc nechápem :) Ale bol by som rád, keby sa každý telegram otvoril v novom okne (ako je to v Oznámeniach). Súčasný systém prehliadania telegramov je zlý a zle sa mi s ním pracuje.
Som za akúkoľvek zmenu, lebo horšie to už nebude.
 

DeletedUser

Hosť
No konečne to sem niekto dal, keď som pozeral staré telegramy(Nostalgia:D) tak stále keď som jeden zatvoril tak som to musel otvárať znova a znova...
 

DeletedUser

Hosť
Chcelo by to vyhladavanie do telegramov :)
A s tymto suhlasim popripade keby sa este uchovavalo kde si ho zavrel (napr. strana 6 a pri opetovnom otvoreni telegramu by ta to hodilo na 6tu stranu) bolo by to idealne
 

DeletedUser

Hosť
Chcelo by to vyhladavanie do telegramov :)
A s tymto suhlasim popripade keby sa este uchovavalo kde si ho zavrel (napr. strana 6 a pri opetovnom otvoreni telegramu by ta to hodilo na 6tu stranu) bolo by to idealne

hej, veď tak som to myslel
 

DeletedUser

Hosť
Ja som to myslel tak ze spravu mam otvorenu na 6tej strane
 

DeletedUser

Hosť
s týmto návrhom som sa už dlhšiu dobu pohrával aj ja :) ...samozrejme súhlasím, aj mňa to štve
 

DeletedUser159

Hosť
Zdá sa že veľkej väčšine sa nápad páči skús ho poslať na beta fórum ako sa k tomu vyjadria tam :)
 

DeletedUser

Hosť
pri takychto malo revolucnych :D napadoch to preposli hned ... ked budes mat dobre ohlasi
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa to nechce prekladať xD nenajde sa daky dobry človek s dušičkou a da to tam? može kludne napisat že to je jeho napad :)
 

DeletedUser

Hosť
proste čítaš telgram na str.6 a klikneš na krížik zavrie sa ti celé okno telegrami potom znova otvoriť tvoj návrch je aby sa po kliknutí na ,,X" zatvoril iba telegram a strana šesť zostane :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Návrh už preukázal, že má dostatočnú podporu u hráčov (keďže ani nie je dôvod byť proti, zaujímalo by ma, kto už len hlasoval za nie), i keď zatiaľ nespĺňal podmienky na dĺžku ankety a počet hlasov. Budeme sa ním v krátkej dobe zaoberať.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore