Build na duelanta

  • Zakladateľ témy Diego Santos
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Zdravím prašivý divoký západ a všetkých pupkatých i vyziabnutých kovbojov a indiánov!

Naposledy, čo som bol aktívnym členom The-Westu ešte neboli v hre ani len boje o pevnosti (takže si asi viete predstaviť, ako dávno tomu bolo) - preto sa v tejto otázke obraciam na Vás! Predsa len, za tak dlhý čas sa v hre istotne toho muselo veľmi zmeniť...a ja neviem, ktoré atribúty sú podstatné, užitočné, a pod.

Ide o to, že chcem hrať za duelanta, preferujúceho strelné zbrane ;) Chcem byť zameraný na duely (aké prekvapenie :Oo ) a samozrejme nechcem v prípade útoku padnúť ako septembrové lístie zo stromu...to znamená, že chcem mať aj určitú výdrž, resp. schopnoť odolávať prípadným útokom.

Vďaka za prípadné rady a tipy...Možno sa vidíme v zasmradenom bare u Henryho, pri poháriku whisky alebo partií pokru...v horšom prípade (pre Vás) sa vidíme na bojisku, kde môj revolver :pif paf už ukáže svoje čaro!
Peace!:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Poradím môj obľúbený (a samo vytvorený)build.Všetky aribúty pichneš do zručnosti schopnosti v pomere 1:1 do uhýbanie reflexov a húževnatosti.Je to jednoduchý a dobrý build
 

DeletedUser

Hosť
Ja byť tebou tal to rozložím takto:
HP si dám asi na 3000-to ti zaručí že v dueloch málokedy upadneš do kómy a v boji o pevnosti aj niečo vydržíš
zvyšok by som dal do presnosti, uhybania a vystupovanie v pomere 2:1:1
 

DeletedUser3241

Hosť
Ja byť tebou tal to rozložím takto:
HP si dám asi na 3000-to ti zaručí že v dueloch málokedy upadneš do kómy a v boji o pevnosti aj niečo vydržíš
zvyšok by som dal do presnosti, uhybania a vystupovanie v pomere 2:1:1

tolko do presnosti ??? skrej by som uhybanie preferoval ....
 

DeletedUser

Hosť
Z časti aj ja, ale ak sa chce zúčastnovať bojov o pevnosti, tak by vždy trafil a ako duelant by dával kritiky a tým pádom veľké poškodenie.
 

DeletedUser

Hosť
Ja byť tebou tal to rozložím takto:
HP si dám asi na 3000-to ti zaručí že v dueloch málokedy upadneš do kómy a v boji o pevnosti aj niečo vydržíš
zvyšok by som dal do presnosti, uhybania a vystupovanie v pomere 2:1:1

Počítam to tak, že je strelný, tak v sile ani ň, ale atribúty v zručnosti, pohyblivosti alebo charizme... takže to HP je nanič, radšej daj tie body do uhýbania, alebo odporu (ak chceš ísť cez strelný odpor).
 

DeletedUser

Hosť
Ale v boji o pevnosti potrebuje HP. Už len pri rekrute by mal problémy kebyže má 750 HP.
 

DeletedUser

Hosť
Nikde, ale každý si občas dá nejaký ten boj o pevnosť, či už z povinnosti, alebo pre skúsenosti, peniaze a UPD. Okrem toho, pokiaľ nechce po každom štvrtom duely byť v kóme, mal by dať niečo aj do HP.
 

DeletedUser3382

Hosť
ak chces chodit na boje tak by som ti skor odporucal chladiaka, pretoze by si mohol dat body do atributu sila a ten by ti zlepsil HP a dal by ti aj vytrvalost (vyuzitie v utoku na pevnost) a nemusel by si davat drahocenne schopnosti do HP
 

DeletedUser6358

Hosť
Diego, ja ti to poviem takto. Žiaden top duelant ti tu nenapíše, ako máš rozložiť body, lebo každý si to svoje najlepšie rozloženie väčšinou nechá pre seba.
Na wiki to máš celkom pekne rozpísané. Z toho, čo som tu čítal, nemáš ani jeden build na top duelanta.
Radšej si to poskladaj sám, o to väščiu radosť budeš mať potom, keď sa ti podarí vyhrať čo najviac duelov a dostať sa na špicu duelantského rebríčka. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Nikde, ale každý si občas dá nejaký ten boj o pevnosť, či už z povinnosti, alebo pre skúsenosti, peniaze a UPD. Okrem toho, pokiaľ nechce po každom štvrtom duely byť v kóme, mal by dať niečo aj do HP.

Pozri, ja ako duelant, ktorý nemá v HP ani bod, teda ani v sile som nikdy po štyroch dueloch do kómy, dokonca som bez nej vydržal aj 2 mesiace..
 

DeletedUser

Hosť
každý si občas dá nejaký ten boj o pevnosť, či už z povinnosti

To není zdaleka pravda,za více než 2,5 roku hraní na všemožných světěch, jsem nebyl v boji o pevnost ani jednou!


Pozri, ja ako duelant, ktorý nemá v HP ani bod, teda ani v sile som nikdy po štyroch dueloch do kómy, dokonca som bez nej vydržal aj 2 mesiace..

Přesně tak,dá se vydržet bez kómy i mnohem déle.
 

DeletedUser

Hosť
Jednoznačne do HP dávať je úplná hovadina.. keď už duelant tak každý jeden bod do duelov. A ďalšia vec čo som tu čítal je tiež nezmysel.. miešať odolávanie s uhýbaním (dá sa to, ale ani jeden build tu nie je napísaný a ako tu bolo povedané to si necháva každý pre seba)
 

DeletedUser

Hosť
Ked bojujes o pevnost a si obranca tak choj na svoju vezu (na duelantskú) a choj tak aby si strelil na toho najsilnejsieho co ma vela HP a ked sa trafís donho tak mu môzes dat kritiku
 
Hore