Build na splnenie nových úloh.

DeletedUser

Hosť
Ahojte, nemál som čo robiť tak som sa trochu hrál so schopnostiami a vytvoril som taký menší build na tie nové úlohy ako sú:Kočovný cirkus, Nádej zomiera posledná a charlie.

Napíšem tu ten build koľko do čoho dať.
Vlasnosti:
Sila:0
Pohyblivosť:50
Zručnosť:40
Charizma:30

Schopnosti:
Jazda na koni:50
Skrývanie:180
Plávanie:45
Strieľanie:137
Obchodovanie:68

To je všetko :ociza:

Pripomienky:
1.Tento build je robený s celou Gentlemanskou súpravou+aj so zlatou sadou tak si potom odoberte z obchodovania a dájte to do jazdy.skrývanie,plávanie......
2.V úlohe charlie treba prehodiť potom pár bodikov do vystupovania kvôli práci Šou s Buffalo Billom aby ste to mohli spĺniť!
3.Je to build na úroveň 120.


Môžte skúsiť lepšie ako stále reskilovať, keď už tak ráz a poriadne :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
urcite su aj lepsie kombinacie na to + vacsina ludi ma o dost viac schopnosti na pouzitie ale ako orientačný build to rozhodne moze byt ...
 

DeletedUser

Hosť
Je to taký jednoduchší ale dá sa to určite aj inak spraviť.Ten kto má dosť dlhopisov môže reskillovať--)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Niečo sa mi vidí, že okolo 120 bodov. Stačí si to nahádzať do Tw-db a presne si to spraviť.
 

DeletedUser3241

Hosť
preco uz na to teda radsej nepouzit build na vsetky prace ?? tam by toho prehadzovania bolo myslim o dost menej
 

DeletedUser

Hosť
Nikomu nekážem aby toto používal je na každom hráčovi aký build si zvoli.
 
Tak, tiež by som rád prispel tým čo som vytvoril ja... :)

Úroveň: 120
Použité body schopností: 313
Použité body vlastností: 137

[SPOIL]
1564f444ds.png
[/SPOIL]
( tých bodov schopností mám viac (391) ale som si to rozhodil tak, aby som mal lacnejší reskill späť )

Práce ktoré nemôžem:
[SPOIL]
2288451646s4da1643f1da4.png
[/SPOIL]
Všetky ostatné práce môžem = všetky práce potrebné na série úloh Charlie a Kočovný cirkus

Veci ktoré používam na tieto práce - Celá gentlemanka, zlatá sada a bežne zohnatelné veci

Inventár:
[SPOIL]
screenshot2lx.png
[/SPOIL]

Dá sa to rozdeliť aj lepšie, ale ja to mám tak rozdelené kôli sérií úloh duše zvierat ( vlastnosti )
 
Naposledy upravené :

DeletedUser5507

Hosť
Tak, tiež by som rád prispel tým čo som vytvoril ja... :)

Úroveň: 120
Použité body schopností: 313
Použité body vlastností: 137

[SPOIL]
1564f444ds.png
[/SPOIL]
( tých bodov schopností mám viac (391) ale som si to rozhodil tak, aby som mal lacnejší reskill späť )

Práce ktoré nemôžem:
[SPOIL]
2288451646s4da1643f1da4.png
[/SPOIL]
Všetky ostatné práce môžem = všetky práce potrebné na série úloh Charlie a Kočovný cirkus

Veci ktoré používam na tieto práce - Celá gentlemanka, zlatá sada a bežne zohnatelné veci

Inventár:
[SPOIL]
screenshot2lx.png
[/SPOIL]

Dá sa to rozdeliť aj lepšie, ale ja to mám tak rozdelené kôli sérií úloh duše zvierat ( vlastnosti )


pekny build ale ja ked mam len 133 vlasnosti a 394 schopnosti tak ako to mam rozlozit ?? tam my budu chybat vlastnosti a zas mam moc schopnosti :D
 
pekny build ale ja ked mam len 133 vlasnosti a 394 schopnosti tak ako to mam rozlozit ?? tam my budu chybat vlastnosti a zas mam moc schopnosti :D
Rozlož to ako ja, ale daj menej pohyblivosti a namiesto toho dáš do každej "zelenej " schopnosti 4 bodíky

PS: Vela schopností nemáš, mám podobne, ale 78 schopností nemám využitých
 

DeletedUser5507

Hosť
aha dobre dik este musim zohnat par veci do Gentlmenovej :D (opasok Alla ten bude robyt najväcsi zadrhel :D ale dako zozeniem)
 
Hore