Build Obchodovanie + Skryvanie

DeletedUser

Hosť
No ahojte, rozhodol som sa uverejnit jeden build. Samozrejme nie je to vlastna vyroba a je ,,odkukany,, ved ako inak nie ? :) Ale k veci, build spociva v kombinacii dvoch schopnosti. Skryvanie a obchodovanie. Touto cestou sa dostanete k perfektnym pracam na zarobok aj stastie .

Takze k samotnemu buildu.
Zacneme schopnostou Obchodovanie, ktoru si budeme zvysovat az po level 40 a taktiez aj vlasnost Charizma. Na tomto leveli budete mat schopnost obchodovanie na urovni 160 bez oblecenia podotykam. Ale samozrejme bez oblecenia by to slo velmi tazko zo zaciatku, takze odporucam kupit aspon dve veci z Mastickarskej supravy ( Najlacnejsie su Cierny tvrdy klobuk, jeho cena je 808 dolarov ( Potrebujete level 12 ) a Hneda vesta, ktorej cena je 1800 dolarov ( Potrebujete level 20 ). Takze s tymto oblecenim budete mat schopnost Obchodovanie vo vyske 176. Budete mat prace ako Dobyvanie striebra ( Na peniaze ) Obchod s indianmi a Predaj zbrani indianom ( Na stastie ) a taktiez uz budete mat aj pracu Sirenie viery ak si kupite napriklad Ciernu stuhu. Tak teraz ked uz mate dostatok penazi si mozte dovolit kupit dalsie veci z mastickarskeho setu a to Drahy motylik ( Cena je 2200 dolarov ). Takto sa vam uz urcite otvori praca Pracovat ako mastickar a v nej ziskate elixir, co bude stvrta vec do Mastickarskeho setu. Takze penazi budete mat zase troska viac a mozete si skompletizovat mastickarsky set a to kupou Zieravej kyseliny ( Stoji 1500 dolarov a potrebujete uroven 42, co vsas nebude ziadny problem, kedze s pracami, ktore uz mate urcite nazbierate dostatocne rychlo skusenosti na tento level. A posledne do setu budu Mastickarske topanky, ktore stoja 5600 dolarov a potrebujete uroven 45. Mozno sa pytate na co vam bude tento set kompletny ked uz mate perfektne prace . No kompletny set vam prida 9 zrucnosti, 20 vytrvalosti, 20 obchodovania, 18 reflexov, 18 huzevnatosti, 18 presnosti a 18 strielania, takze toto vsetko su schopnosti, ktore vyuzijete aj pri inych pracach.

Tak a mame tu dalsie veci, ktore budete potrebovat ( Je samozrejme na vas ci si skompletizujete Mastickarsky set a usetrite alebo nie ) a tymi su veci z Mexickeho setu. Myslim, ze za cely set nezaplatite nejaku obrovsku sumu a tou je 4944 dolarov. Ked budete mat kupene vsetky casti zo setu tak z prace Zber agave ziskate produkt tequila a tak budete mat cely kompletny Mexicky set, ktory vam poskytne nasledujuce bonusy : 9 sila, 60 pracovnych bodov do prace Zber agave, 70 pracovnych bodov do prace Hladania ropy, 80 pracovnych bodov do prace Pasovat a 90 pracovnych bodov do prace Preprava municie, plus 60% rychlosti. Takze sa vam otvori dalsia praca na peniaze a tou je Hladanie ropy, tiez by vam malo chybat okolo 80 bodov na pracu Pasovat , kde uz mate velmi slusne stastie a to az 83 percent. A pred pracou Pasovat sa vam otvoria práce ako Vyjednavanie o mieri a Prepadnutie.


A teraz mozme zacat davat body do skryvania ( Samozrejme toto robime uz od levelu 40 ) a zvysujeme skryvanie az na uroven, kym sa vam nezobrazia prace ako Vlamanie ( Predtym sa vam zobrazi praca Chytanie banditov, kde vam bude chybat asi tak 20 pracovnych bodov ) a Prepadnutie vlaku, ale vlastnosti davame stale do charizmy. Samozrejme tieto prace sa otvoria az v neskorsich leveloch, predpokladam, ze s najlepsou moznom kombinaciou oblecenia asi tak pri + 70 leveli. Samozrejme, budete mat stale super prace na peniaze a tak mozte kupit komplet Gentlmensky set, ktory vam prida 30 pracovnych bodov ked ratam, ze nemate vychadzkovu palicu, ak ju mate tak az 50 pracovnych bodov.

Je tu este aj moznost zvolit namiesto skryvania schopnost Taktika a dostanete sa skor k praci Prepadavanie dostavnikov kde je stastie az 95 percent, cize najvyssie v celej hre. Alebo jednoducho ist po +- 70 level cez Skryvanie a potom prejst na taktiku.


Takze s tymto buildom dosiahnete prace na skusenosti : Sirenie viery, Vyjednavanie o mieri, Lov kojotov, Lov vlkov, Lov bizonov, Lov medveda Grizzly. Chytanie banditov a nakoniec aj Prepadnutie vlaku , dalej na peniaze tu budu : Dobyvanie striebra, Hladanie ropy, Pracovat ako mastickar, Pasovat, Prepadnutie, Vlamanie, jednoducho, budete bohati :) a nakoniec na stastie budu prace ako Obchodovanie s indianmi, Predaj zbrani indianom, Vyjednavanie o mieri, Pasovanie a ak spravne ku koncu rozdelite body tak aj uz spominany Prepad dostavnikov.

Dufam, ze som vam svojim buildom pomohol a ze sa vam v hre bude darit ;)

Pripadne pripomienky skusim vyriesit aj ked som tento build este neskusal hrat. :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Výborný build, zatiaľ idem cez obchodovanie, mám už dosť prác, takže už len čakám do lvlu 40 na to skrývanie, vecí už mám kopec :) Ešte ma napadlo, že po tom skrývaní sa dá dávať aj strieľanie, tam bude tiež prepad dostavníkov a aj žoldnier, to je tiež naj práca na peniaze, takže je to super taktika, a dalo by sa dávať atribúty len a len do charizmy, to vám odomkne dostavníky ešte skôr :)
 

DeletedUser

Hosť
akurat to zacinam testovat na svete 4, ale myslim, ze zaciatok bude tazky, pretoze zo zaciatku dobre prace cez obchodovanie nejdu... :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Skúšam...

Ja idem cez tento build na SK4, zatiaľ som len úroveň 13 a keď striedam práce, tak sa to dá...
Na plat mám: Vymeriavanie claimov (31 %), Hľadať drahokamy (25 %) a čoskoro Dobývanie striebra (76 %)
Na skúsenosti: Spracovávanie kože (15 %), Zber paradajok (12 %) a čoskoro Značkovať dobytok (25 %)
Na šťasie mám: Obchodovanie (25 %), Hľadať drahokamy (8 %) a čoskoro Obchod s indiánmi (63 %)

Vypísal som iba 2 najlepšie práce a najbližšiu najlepšiu... Mám ešte veľa prác. Ale je to zatiaľ dobre, na claimoch zarobím väčšinou okolo 50 $ a to je na moju úroveň dobré a postačujúce :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1863

Hosť
Ja mám podobný build, len ja idem s obchodovaním do úr. 25 (alebo po prácu Pr. Zbraní Indiánom) a potom už len idem cez skrývanie. Tiež sa mi darí, takže nie je, čo dodať.
 

DeletedUser2929

Hosť
Myslím, že je to na Tebe ale ja osobne mám dobrodruha. Pozri podpis ;)
 
Hore