Build+XXL.

DeletedUser

Hosť
Pre najlepšie práce,pre najväčší zisk,pre najväčší počet skúseností,40 úroveň za menej ako 3 mesiace.Ja mám úroveň 41.

•Tu máte návod:Takže od úrovne 1 do úrovne 5 budeme dávať schopnosti do sila úderu a do vlastnosti sila.Zo začiatku až do levela 5 budeme vyzívať
NPC protivníkov,ale skôr nastavíte uhýbanie (Menu=Duel=vpravo-dole),tak
aby červené guličky boli na lakti. a mierte mu (hore nad uhýbaním) do srdca alebo do hlavy.Potom robte úlohy až do levelu 10.Pozor:keď dosiahnete ďalší level tak si atributy nemiňte!Potom keď budete mať level 10 zvolíte si ako triedu postavy -Dobrodruh.Teraz až do levelu 20 budeme
robiť dobrodruhové úlohy.Vždy keď budú mať požiadavky na práce ktoré nemáte sprístupnené,pridajte si do nich atributy s najmenším plitvaním.Od levelu 20 budeme všetky atrubuty dávať do všetkých vlastností-hlavne do sili a charizmi,schopnosti do:jazdenie na koni,sila úderu,zručnosť v prstoch húževnatosť a vytrvalosť a robími dobrodruhove úlohy,prípadne aj iné,alebo vyzívame NPC protívníkov.Od levelu 30 by ste mali mať otvorenú prácu zber
zemiakov pri ktorej dostanete CCA 100 za hodinu!:xdxdxd:Túto prácu robíme do levelu menej ako 40,podľa toho kedy sa vám otvorí práca dobývanie striebra.Aby sa vám práca otvorila dávajte do charizma,obchodovanie,sila úderu-(odporúčam mexickú šatku na krk).Môžte pri tejto práci zarobiť viac než 300-dolárov.

♦Ďalej to potom dopíšem keď budem vedieť viac...:--)

Nedávajte v žiadnom prípade do strielania-
po 1.-nestretávame sa s ním v žiadnych dobrích prácach.
po 2.-sila úderu je užitočná pri práci ale aj dueli.

Ďakujem za pozornosť a prajem 100 level každému za rok.

čau čau:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
1. 300 neni bohvieaky zarobok.
2. nesuhlasim s tym strielanim mas dobre prace na strielanie: pracovat ako zoldnier a pod... je ich na strielanie vela takze nesuhlasim s tym ze strielanie je na nic:howgh:
 

DeletedUser3671

Hosť
Tak podobne som dával schopnostim,ked som prvýkrát začal hrať west..:D..Tam,kde mi trebalo kôli úloham som natrepal a potom to tak aj vyzeralo.A ty mi chceš povedať,že na silu úderu je viac prác ako na strieľanie?..:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3671

Hosť
Takže strieľanie máš v týchto prácach na xp-Šou s Buffalo Billom,Oslobodiť otrokov,Preprava alkoholu,Práca maršála,Lov púm,Prepadnutie vlaku,Lov medveďa grizzly,Stráženie dostavníku,Služba v armáde,Práca šerifa......

Na silu úderu som našiel až-Postavenie kostola,Kopanie vzácnych drahokamov,Ťažba olova,Kŕmenie dobytka,Zber tekvíc

(Je to obrazne,že v ktorých prácach sa nachádzajú tie schopnosti)
 

DeletedUser

Hosť
Ver tomu, že áno. Sila úderu je na práce slabučká, oveľa viac sa oplatí dávať do strieľania, keď sa ti postupne odomknú práce, o ktorých sa tu už písalo. Taktiež, ako si písal "Od levelu 20 budeme všetky atrubuty dávať do všetkých vlastností", toto by som tiež vôbec neodporúčal, určite je výhodnejšie zamerať sa na jednu, maximálne 2 vlastnosti a tam dávať body.

Navyše mať level 40 do troch mesiacov tiež nie je veľký úspech, dá sa to stihnúť oveľa rýchlejšie :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
skôr než 2,ale to je moja taktika.

aj takneviemči 2.kde sa dá zistiť že koľko tú to hru hrajem?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podla mna je to neakes cudne stou silou uderu slabe prace aj odmeny. Zacal som hrat 30.1.2011 a dnes je 12.3.2011 a som lvl 48 isiel som do 25 lvl vsetko do zrucnosti a nastrahi pasci a od lvl 25 vsetko do obchodovania a charizmi .mam vyborne prace ako lov medveda grizli , lov vlkov , lov byzinov kradez koni . lov kojotov, dobyvanie striebra pracovat ako mastickar sirenie viery, zamestnanie cestujuceho obchodnika , ...... + dalsie a dalsie sa mi otvoria :)
 

DeletedUser4210

Hosť
Dost scestné se mi zdá, že lvl 40 za 3 měsíce je rychle. Na CZ serveru jsem začal 22.2. a dnes mám lvl 34, což je cca 18 dní. A to hraju bez města a tím pádem bez duelů a pevností a stíženou možností nákupu.
 

DeletedUser

Hosť
ja nauzaj neviem že za kolko,keby niekdo povedal že kde sa to dá zistiť.:ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
Ako ja som za ca. 6 tyzdnov dal pomocou nastrahy pasci a strielania lvl 52 a penazi mam akurat,prace co mam odomknute su super takze ten tvoj build nie je prave uzasny...
 
Hore