Build+XXL.

DeletedUser

Hosť
Mendoza

Mendoza!

Ked pojden cez nastrahu tak som za menej ako mesiac uroveň 45:indian:indian



 

DeletedUser

Hosť
Pre najlepšie práce,pre najväčší zisk,pre najväčší počet skúseností,40 úroveň za menej ako 3 mesiace.Ja mám úroveň 41.

•Tu máte návod:Takže od úrovne 1 do úrovne 5 budeme dávať schopnosti do sila úderu a do vlastnosti sila.Zo začiatku až do levela 5 budeme vyzívať
NPC protivníkov,ale skôr nastavíte uhýbanie (Menu=Duel=vpravo-dole),tak
aby červené guličky boli na lakti. a mierte mu (hore nad uhýbaním) do srdca alebo do hlavy.Potom robte úlohy až do levelu 10.Pozor:keď dosiahnete ďalší level tak si atributy nemiňte!Potom keď budete mať level 10 zvolíte si ako triedu postavy -Dobrodruh.Teraz až do levelu 20 budeme
robiť dobrodruhové úlohy.Vždy keď budú mať požiadavky na práce ktoré nemáte sprístupnené,pridajte si do nich atributy s najmenším plitvaním.Od levelu 20 budeme všetky atrubuty dávať do všetkých vlastností-hlavne do sili a charizmi,schopnosti do:jazdenie na koni,sila úderu,zručnosť v prstoch húževnatosť a vytrvalosť a robími dobrodruhove úlohy,prípadne aj iné,alebo vyzívame NPC protívníkov.Od levelu 30 by ste mali mať otvorenú prácu zber
zemiakov pri ktorej dostanete CCA 100 za hodinu!:xdxdxd:Túto prácu robíme do levelu menej ako 40,podľa toho kedy sa vám otvorí práca dobývanie striebra.Aby sa vám práca otvorila dávajte do charizma,obchodovanie,sila úderu-(odporúčam mexickú šatku na krk).Môžte pri tejto práci zarobiť viac než 300-dolárov.

♦Ďalej to potom dopíšem keď budem vedieť viac...:--)

Nedávajte v žiadnom prípade do strielania-
po 1.-nestretávame sa s ním v žiadnych dobrích prácach.
po 2.-sila úderu je užitočná pri práci ale aj dueli.

Ďakujem za pozornosť a prajem 100 level každému za rok.

čau čau:D

V 1. rade sa nauč hrať ja som na cz5 dal lvl 70 za cca. 3 a 1/2 mesiaca.
2 . s tým bludom sa aj tak nikde nedostaneš.
3. pokieľ by som chcel urobiť na rýchlo prvé úlohe pre dobrodruha zvolil by som zaobchádzanie zo zvieratami.

4. Prišiel som na to že si super lamka a a TW sa ti ani neoplatí hrať.
 

DeletedUser4701

Hosť
čo takto ukľudniť sa? sprav ty lepší build a potom rozprávaj. Ten pravý to sem píše.
 

DeletedUser

Hosť
Blbá taktika ... budeš mať neskutočne rozhádzané atributy aj skilly ... nebudeš mať žiadne riadne práce ... keď mám dávať do jazdy na koni tak to bohvieaké práce nebudem mať .. a zarábať zo striebra a expy zo zberu zemiakov pri 35 úrovni je total hovadina ... sorry ale toto je môj názor ...
 
Hore