Call of duty

Cod .. ktora je naj ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    166
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ktora zo sérii vás najviac potešila a sklamala ...
 

DeletedUser

Hosť
pocul som ze od 3. do 5 to bola riadna somarina:D inac Call of duty 2 je uplna pecka
 

DeletedUser

Hosť
Môj pc utiahne 1 a 2
Asi 6x som prešiel 2x.
Potom som si nainštaloval 1.
No neviem čo je lepšie,asi 1:haha2:
 

DeletedUser

Hosť
Ja som hral vsetky po 5 okrem 3 lebo ta neni na pC ..jednotka neni moc dobra ale datadisk na nu je super vola UnITEd ofEnSIve tam je lepsi Multiplayer mozes chodit na tankoch a autoach s gulometom ..DVOJKA je dobra dobra hratelnost ale ta grafika mohla byt lepsia :) a COD 4 tak to je najlepsie 5 krat som to presiel len je to krate za 5 hodin prejdete a COD 5 cista druha svetova vojna ale zombie mod sa mi moc paci :D hry COD su jednymi s najlepsich
 

DeletedUser

Hosť
moja oblubena je cod 2 presiel som ju na ps2 ale hral som aj 4 a 5 ps3 tie su tiez dobre
 

DeletedUser

Hosť
Call of Duty 4:Modern Warfare ma najviac nadchol pretože to prinieslo oživenie medzi tie ostatné diely ktoré boli situované do 2. Svetovej vojny. Veľmi dobrá časť to bola.
 

DeletedUser

Hosť
hral som vsetky okrem 3 no ale 2 a 4 sa mi pacia 5 taka no da sa ... uz sa tesim na 6 ...........:bang:
 

DeletedUser2385

Hosť
myslím že 2-ka je najlepšia no podla mňa na tú dobu celkom dobrá grafika...
no ale multiplayer som nehral tak neviem posúdiť online ale je to strašne ľahké ju prejsť jedna s najľahších hier aké som hral:colt:
 

DeletedUser2385

Hosť
Chod za veterana a take lahke to nebude :)

mno mne sa to ani za veterána nezdalo tak ťažké len pár misií dalo už zabrať hlavne tie napríklad vylodenie lebo som sa nemal kde zakemptnúť...
Ale potom ma tá hra už omrzela lebo som stále robil to isté:sick2:
 

DeletedUser

Hosť
hral som vsetky ale najviac sa mi paci call of duty modern warfare MP to je sranda
 

DeletedUser

Hosť
JA som sa za veterana dostal do chernobylu a tak jak som utekal s tym typkom nebola sanca :D ale je to moc kratka hra:bang:
 

DeletedUser

Hosť
Mal som možnosť si zahrať len Call Of Duty 1 a 2. Mám v pláne si kúpiť Call Of Duty 4: Modern Warfare a Call Of Duty 5: World at War. Uvidím ako sa to vyvinie, ale keby sa nič nezmenilo tak si ich kúpim. Čas ukáže kedy zavetrím do Brlohu :)
 

DeletedUser

Hosť
Ako mam hrat cod 4 po nete ?? ked nemam originalku ?:west61:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore