Cez akú schopnosť ísť?

Cez ktorú schopnosť ísť?

  • Stavanie

    Hlasy: 62 11,1%
  • Sila úderu

    Hlasy: 38 6,8%
  • Húževnatosť

    Hlasy: 10 1,8%
  • Vytrvalosť

    Hlasy: 4 0,7%
  • Body zdravia

    Hlasy: 11 2,0%
  • Jazda na koni

    Hlasy: 2 0,4%
  • Reflexy

    Hlasy: 10 1,8%
  • Uhýbanie

    Hlasy: 7 1,2%
  • Skrývanie

    Hlasy: 41 7,3%
  • Plávanie

    Hlasy: 5 0,9%
  • Presnosť

    Hlasy: 16 2,9%
  • Strieľanie

    Hlasy: 68 12,1%
  • Nástraha pascí

    Hlasy: 72 12,8%
  • Zručnosť v prstoch

    Hlasy: 32 5,7%
  • Opravovanie

    Hlasy: 3 0,5%
  • Vodcovstvo

    Hlasy: 50 8,9%
  • Taktika

    Hlasy: 4 0,7%
  • Obchodovanie

    Hlasy: 60 10,7%
  • Zaobchádzanie so zvieratami

    Hlasy: 7 1,2%
  • Vystupovanie

    Hlasy: 59 10,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    561

DeletedUser

Hosť
Čo myslíte, cez akú schopnosť (dávať si do nej úplne všetko) sa oplatí celkovo najviac? Celkovo keď sa zahrnie aj šťastie aj peniaze aj skúsenosti. Dávam tu anketu, tak prosím nespamujte príspevkami typu "skrývanie" a pod. Ak chcete už prispieť, tak prosím zmysluplnými vetami, kde hovoríte prečo práve pre tú schopnosť. nezabudnite tiež myslieť na duely a na ostatné schopnosti z tej vlastnosti. Ďakujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja osobne dávam na cz6 do obchodovanie
A práce mám
Obchod s indianama(stastie)
Predaj zbrani indianom(stastie)
Sirenie viery(skusenosti)
lov bizonov(skusenosti)
Dobývanie striebra(peniaze)
a Nasleduje samozrejme
Pracovať ako mastičkár,Vyjednávanie o mieri atď.
A na duele naberieš taktiku,vystupovanie :)
Ale tiež naberieš pekné peniaze(pekné myslím aj 20 30 000)
A to môžeš použiť klidne na šamana na duele :D
Ale tiež sa mi pozdáva schopnosť vystupovanie
Ale to skôr pre duelanta nabrať niečo do vystupovania a dalej zase strielanie,sila uderu atď..
 

DeletedUser

Hosť
Najlepšia schopnosť je asi nástraha pascí, ale ja som hlasoval z vodcovstvo.
Vodcovstvo otvára práce ako napr. Stavba ranču (rast úrovne) alebo Riadenie kolesového parníku (peniaze).
Spolu so žltým cylindrom (+13) a žltou látkovou košeľou (tuším +9) sa dá dosiahnuť veľa bodov v tejto schopnosti.
Neskôr pribudne okrem iného aj chytanie banditov.
 

DeletedUser

Hosť
JA davam na s1 :) obchodovanie a trocha aj vystupovanie obchodovanie je :238 a vystupovanie :125 a mam super prace :
Obchodovanie s indianmi
Predaj zbrani indianom
Lov bizonov
sierenie viery
Dobyvanie strebra
pracovat ako mastickar
vyjednavanie o miery
PASOVANIE
oprava krytych vozov
Ochrana osadnickych vyprav

Su to skor prace na stastie ale v niektorych mas aj dobre skusenosti ;) A som moc moc bohaty :) som popredaval aj veci a som si porozdeloval schopnosti co som mal duelantske :D stali ma 20 000 a ked budes mat aeste dobre veci :) tak to bude dobre
 

DeletedUser

Hosť
Ja som tiež začal cez obchodovanie...práce mi išli tie čo sú v predchádzajúcom príspevku. A postupne som prešiel na vystupovanie...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som tiež začal cez obchodovanie...práce mi išli tie čo sú v predchádzajúcom príspevku. A postupne som prešiel na vystupovanie...

Mohol by si teda už konkretizovať a povedať, že kedy presne si si začal dávať všetko do toho vystupovania?
 

DeletedUser

Hosť
hneď, keď som sa začal meniť na duelanta a keď mi už išli tie zakladne prece ( obchod s indiánmi a dobývanie striebra ) a chcel som nech mi ide šírenie viery...
 

DeletedUser

Hosť
dal som vodcovstvo ,aj keď ja hrám na nástrahu pascí ,kým ju nemám aspoň 120 a potom dávam do strielania aby som mohol robiť službu v armáde a mastičkára.
PS. pri vodcovstve sa dá rýchlo dostať na Stráženie dostavníku
 

DeletedUser

Hosť
dal som vodcovstvo ,aj keď ja hrám na nástrahu pascí ,kým ju nemám aspoň 120 a potom dávam do strielania aby som mohol robiť službu v armáde a mastičkára.
PS. pri vodcovstve sa dá rýchlo dostať na Stráženie dostavníku

Na stráženie dostavníku som zabudol - tiež vynikajúca práca.
 

DeletedUser

Hosť
zo zaciatku na s1 som daval podla uloh potom som asi od 48 urovne daval obchodovanie teraz ked mam niekolko dobrych prac davam vystupovanie je vyhodne na posledne top prace
 

DeletedUser

Hosť
ja bych to udelal prvni skryvan dokud se vam neotevre prace vykradani hrobu a pak bych jel přes vodcostvo
 

DeletedUser

Hosť
ja by som isiel cez skryvanie neskor su tam velmi dobre prace
 

DeletedUser

Hosť
ja cez nastrahu pasci otvoria sa vam dobre prace za urovnou 20 a potom od lvlu 30 davat do strielania a od lvlu 40 sa vam odkryju prace sluzba v armade a pracovat mastickar
 

DeletedUser

Hosť
celkom dobreeee aj bratranko tak ide na cz 4 a ma dobre prace
 
Hore