Chyby na Arizone

DeletedUser4451

Hosť
Arizona stale pada mate vsetci taky problem?
Mne vypisuje server error a not respond a tieto pdoobne veci ako vzdy.
A este ked to islo mi to normalne ukazalo ze mozem splnit ulohy na ktore som este nemal poplnene poziadavky (o dve denne ulohy islo) takze snad sa to da do poriadku.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja s Arizonov nemám problémy od kedy je verzia 1. 36.
 

DeletedUser4451

Hosť
Islo o to ze dnes ju presuvali na novy server lebo im tam daco vyhorelo..

Mne nejde otvorit ozanmenia pise server error a nejsom jediny komu to robi.
 

DeletedUser7779

Hosť
Ahaáá, takže tebe nechce sa nechce ukázať oznámenia, tak to Ti neviem poradiť, a mimochodom, vyhorel im disk. ;)
 

DeletedUser4451

Hosť
uz som zacal otravovat support len neviem ako sa dozviem ked odpisu kedze mi nejdu oznamenia :D
a ja som tiez dobre vymlety ked to posielaju do telegramov xD
 

DeletedUser7779

Hosť
Vieme to, lebo to Linteo napísal do tej témy: " Výpadok Sveta Arizona ".
 

DeletedUser7779

Hosť
Práve som zistil, že aj mne nechcú načítať oznámenia, napíše mi tam toto isté, čo aj Vám, nejako dlho mi to načítavalo a ja som si myslel že je to v poriadku a že to za chvíľu naskočí, no lenže nenaskočilo a po chvíli mi tam napísalo: No Server Response, niečo také...
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
Oznámenia a telegramy by už mali fungovať. Komu to nejde?

A tie úlohy vám už idú?
 

DeletedUser7779

Hosť
Mne to už ide len mi tam ukazuje tie staré oznámenia a neukazuje mi tie nové.
 

Deleted User - 4

Hosť
Museli sme zmazať niektoré, ktoré boli pokazené.
Nové by sa ale mali zobrazovať normálne.
 

DeletedUser7779

Hosť
No lenže mne napríklad ukazujú tie staré, a nové mi neukazujú, takže potom museli byť pokazené.
 

DeletedUser4451

Hosť
Linteo dostal som tavu ale asi bugom chybali mi este 2 denne ulohy ktore som chcel akurat splnit ale isli mi splnit bez toho aby som ich spravne urobil (lov strkacov 1 hodina v indianskej dedine a 15 minut preprava alkoholu zo salonu). Lov strkacov som mal presne 28 minut do konca odrobenej hodinovky ked mi to zblblo a nejak som mohol obe ulohy splnit tak som to spravil a odvtedy mi nesli oznamenia ale pstrosa aj tavu mi to dalo aj s uspechmi.

Obe zvierata by som mal aj tak aj tak len o 45 minut neskor, nevadi to teda?
Ide o tento nick na svete Arizona cca dnes o tretej poobede.
 

Deleted User - 4

Hosť
Zatiaľ sa k tomu nebudem vyjadrovať, problém sa ešte stále rieši. Hneď ako bude chyba odstránená, tak napíšem.

Nedoporučujem zatiaľ plniť ďalšie úlohy, ktoré majú podmienky pár hodín (resp. časové požiadavky) vykonávať nejakú prácu.
 

Deleted User - 4

Hosť
Malo by to byť už ok, môžete skúsiť skontrolovať?
 
Hore