Chyby na Arizone

DeletedUser4121

Hosť
mne to nejde stale..oznamenia nemam + energiu nemam (2duely+1h prace) a produkty z tej prace mi tiez nepribudli - predaj novin, takze 1ks som snad nasiel urcite :) z duelov mi HP chyba, takze..
 

Deleted User - 4

Hosť
Až nové oznámenia po tom, ako som to oznámil, by mali byť v poriadku. Niektoré staré sa už neobjavia - boli zmazané. Už by malo byť určite všetko ok.
 

DeletedUser4451

Hosť
Hm neviem ci ste nieco robili este ale tavu aj pstrosa stale mam snad mi nezmiznu lebo uz som od indianskej dedinky dost daleko a neviem ci mi pojde tie ulohy uz dnes splnit ked bugli.
 

Deleted User - 4

Hosť
Radšej by som splnil až tie zajtrajšie. Nechať tie denné už tak, keď už raz boli splnené. To by mohlo spôsobiť nejakú chybu..
 

DeletedUser4451

Hosť
Neboj oni sa mi neobjavili uz, len dufam ze mi nezmizle tava a pstros lebo s dennymi som dnes skoncil a uz idem na normalne ulohy v ktorych tu tavu potrebujem, mam plany :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja ďakujem múdrym hlavám čo písali že im to velice funguje a tak keďže som si myslel že chyba je u mňa som pomazal komplet celý prehliadač a prečistil ho teraz tam nemám nič, fakt úžasné na niekoho sa spoliehať ...
 

DeletedUser4451

Hosť
on mal na mysli asi scripty, veci nejake na sebe ma to mozes vidiet aj ty :D
 

DeletedUser8884

Hosť
ahojte ja mam zase taky problem :dal som si spat do mesta bol som uz v nom spal som a dostal som duel a hovorim si to co je uz sa mi to stalo 2 krat ako je to možne? nechapem nehovorim ze ma nemozu napadat ale mal som 50 hp a isiel som dole
 

DeletedUser

Hosť
Viem, Jajo Jajkl ťa zabil.. :--)

Ale k veci...

Ako vyzývateľ útočíš... po ukončení duelu (obdržal si oznámenie) ťa môže 45 minút napadnúť čokoľvek robíš.. či spíš v hoteli, či kasárňach, zúčastňuješ sa boja o pevnosť a pod.

Mal by si to pochopiť :)

Ahoj :howgh:
 

DeletedUser4451

Hosť
Ano to je pravda a este k tomu - ked sa davas spat a prave takato moznost sa naskytne, tak v hoteli alebo v kasarnach (podla toho kam ides spat) ti to aj napise, ze dokedy je mozny duel na teba.
 
Hore