Chyby po update 2.17

DeletedUser9056

Hosť
  • Po ukončení práce či duelu nepridá automaticky získané skúsenosti
  • V prípade, že sa zraním, nie je automaticky odrátané zdravie (duel, práce,...)
  • Aj po update nemám úspech "Veselé Vianoce!", zo série "Duch Vianoc"
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem asiko za nahlásenie.

Tie skúsenosti sa nepridajú vôbec? Alebo ako myslíš to automaticky?

Ten úspech viem, bude sa to riešiť asi nejakým hromadným skriptom :(
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem asiko za nahlásenie.

Tie skúsenosti sa nepridajú vôbec? Alebo ako myslíš to automaticky?

Ten úspech viem, bude sa to riešiť asi nejakým hromadným skriptom :(


Tie skúsenosti myslel asi tak že keď prejde duel a vyhrám ho tak v tej dolnej lište sa tá čiarka neposunie ďalej a musím dať aktualizovať stránku aby sa načítala tá správna hodnota ktorá tam mala automaticky byť... to isté je s HP... jednoducho po duely neubudne a treba to refreshnúť...
 

DeletedUser9056

Hosť
Presne ako vraví Nemesis, samotné skúsenosti sa započítajú, no nevidno ich v tej spodnej lište (až po obnovení stránky [refresh]). To isté sa deje aj so zdravím, v prípade jeho straty sa neodčíta (jedine ak dám refresh).
 

DeletedUser3724

Hosť
na ten uspech za vianoce a pony expres pomoze ked splnis nejaku ulohu.. ani mne nedalo az ked som splnil ulohu mi ich dalo
 

DeletedUser9056

Hosť
na ten uspech za vianoce a pony expres pomoze ked splnis nejaku ulohu.. ani mne nedalo az ked som splnil ulohu mi ich dalo

To je síce milé, no ja už nemám aké úlohy plniť okrem opakovateľných. Toto je posledná séria úloh, za ktorú mi chýba úspech (teda, sú ešte dve série, no tie sú časovo obmedzené). :ahaok:
 

Deleted User - 4

Hosť
Komu to nepridalo, napíšte na hernú podporu, pridám vám tie úspechy ručne.
 
Hore