Cudzinec (Osud Cunninghamovcov)

DeletedUser5065

Hosť
Neviete mi poradit, ako mam dat do komy cudzinca na konci tejto ulohy? Priemerne mu robim 1800 bodov poskodenia a stale zije. Skusal som aj vyzvat ho asi 8 krat po sebe, celkove poskodenie cez 10000 (ja som si HP 2 krat doplnil) a nic. Dakujem za radu.
 

DeletedUser3241

Hosť
by som povedal ze ma asi tolko HP co ty ... teda aspon ten zo serie bojovnik za slobodu tak mal
 

DeletedUser5065

Hosť
v jednom dueli som mu dal o 10 poskodenia viac, ako je moje HP a tiez nic
 

DeletedUser

Hosť
Dnes som ho skúsil aj ja. Padol na štvrtý pokus. Keď som to zrátal mal dokopy 4260 HP.
posledný víťazný duel bol za 1999 HP. Ja mám niečo nad 2500 HP
 

DeletedUser

Hosť
Dnes som ho skúsil aj ja. Padol na štvrtý pokus. Keď som to zrátal mal dokopy 4260 HP.
posledný víťazný duel bol za 1999 HP. Ja mám niečo nad 2500 HP

Takže, ak si povedal približné HP mal by byť pomer HP medzi hráčom a NPC niečo medzi 1,7 - 1,8. Tiež je možnosť, že HP má stále rovnaké, ale o tom pochybujem. :)

To je len hypotéza. :)

:howgh:
 

DeletedUser5065

Hosť
tak som to teraz vyskusal, styri duely priamo po sebe, styri vitazne, celkovy pomer poskodenia (v styroch dueloch) 1728:5980. Stale som ulohu nesplnil. Moje HP je 1900. :( :( :(
 

DeletedUser7779

Hosť
Len tak upozorňujem, nemala by byť táto téma v otázkach?
 

DeletedUser

Hosť
nie je to jednoznačná otázka, skôr diskusia o rôznych spôsoboch ako ho poraziť...
a čo sa týka toho, že by mal mať hp v nejakom pomere ku tvojmu, tak to som si myslel aj ja atival, kým som nevidel duel kde mu dal asi 450 a cudzinec ho sundal s dmg. 10 :)
 

DeletedUser

Hosť
nie je to jednoznačná otázka, skôr diskusia o rôznych spôsoboch ako ho poraziť...
a čo sa týka toho, že by mal mať hp v nejakom pomere ku tvojmu, tak to som si myslel aj ja atival, kým som nevidel duel kde mu dal asi 450 a cudzinec ho sundal s dmg. 10 :)

Zaujímavé, možno to HP je náhodné. :)

:howgh:
 

DeletedUser5065

Hosť
takze konecne sa mi to podarilo. Zda sa, ze ma pred kazdym subojom plne HP okolo 2000.

viewer.php

http://imgupload.sk/viewer.php?file=p5dstnym91ovps392e2d.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4872

Hosť
Ma presne HP, kolko vy. Ja som ho dal asi az na 10ty krat do komy, ked mi konecne znizil HP na 1400 a potom pri skode 1460 padol ;)
 

DeletedUser3154

Hosť
neviete niekto poradit taktiku ako na neho?? ci cez vystupovanie alebo uhyb?? ja ho neviem sundat uz tyzden a dva krat som sa prerabal..
 

DeletedUser

Hosť
Osobne som zrušil úhyb a mieril na hlavu. On mne nedával veľké DMG. a to nemám nejako extra body v refexoch ani v húževnatosti
 

DeletedUser

Hosť
Takto...myslím, že by sa tu malo doplniť o ktorého cudzinca v tej úlohe sa konkrétne jedná, keďže sú tam asi štyria :D
 
Hore