Dane

Suhlasite?


  • Celkový počet hlasujúcich
    59
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser6016

Hosť
Ahoj:howgh:,ak to tu uz bolo tak sorry za spam ale mam taky napad.Zakladatel mesta by nastavil kolko by sa platili mesacne(tyzdenne) dane. Jednoducho by v banke bola moznost "vyplatit dane" .Ak by to hrac nezaplatil prislo by mu upozornenie ze musi zaplatit do 48 hod. ak tak neurobi,dostane vydzov z mesta + nejake straty. tymto som chcel iba aby sa castejsi prispievalo do mestskej kasy

Ďakujem :howgh:....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pozri,ak tam su ludia ktori neplatia dane,nebudu ta pocuvat neskor pri pevnostiach takze je uplne zbytocne ich tam drzat. Podla mna to je na kazdom nech si to zariadi,Nie
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa by skončilo obdobie duelov.. Nebol by nikto v meste.. Česť výnimkám ktorý by platili.. Ak by som bol v 1vom meste tak by som samozrejme platil ale načo keď budem mať mesto ktoré má 10 000 bodov?
 

DeletedUser

Hosť
Nie, to by sa dalo vypnut ...
btw. tu anketu co ste zmenili, tak tii co votly uz nemozu votovat a nezaratalo sa im to ...

//Rekimaru: Anketa má mať presný tvar ako som určil v pravidlách
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5844

Hosť
určite by málo hráčov platilo dane, to radšej hráči budú hrať bez miest
takže Nie
 

DeletedUser

Hosť
Keby sa to trochu upravilo tak by to mohol byť dobrý nápad, moja verzia by bola takáto Mesto by si mohlo nastaviť Dane napríklad keď k ním ide hráč na nákup aby ten poplatok zaplatil pokiaľ by tento poplatok nezaplatil automaticky by ho hodilo na čiernu listinu mesta a vytvor by sa na neho zatykač ;)
 

DeletedUser

Hosť
A keď niekto tu nebude napr.1tyzden tak ho to vyhodi ze nezaplatiô???
 

DeletedUser

Hosť
No aj kvôli tomu nesúhlasím, keď napríklad bude daný hráč v Dovolenkovom režime čo potom ? Nemusí platiť alebo čo ? Preto som sa rozhodol a dávam nie ;)
 

DeletedUser4623

Hosť
kebyže s tímto súhlasia bol by koniec 3/4 miest na svetoch
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore