Deň mŕtvych 2017

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3733

Hosť
Plánuje sa aj tohto roku spustiť táto akcia?
Keďže som minulí rok nestihol dokončiť úlohu Tri dni osláv, rád by som tak spravil tento rok, no zatiaľ sa nič neobjavilo, ani lotéria mŕtvych ani úloha.
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, plánuje sa, už čoskoro budú ohlásené bližšie informácie.
 

DeletedUser11385

Hosť
Nevie sa teda či bude úloha 3 dni osláv? Lebo dosiahol som 3. stupeň a úlohu nevidím.
 

DeletedUser3733

Hosť
No ja som minulí rok skončil v úlohe 3 dni osláv na časti Tvoje meno na lebke (ID: 2634) a ani mne sa zatiaľ neukázala úloha, ani pri Márií a ani pri Mexičanovi.
Jedná sa o nejakú chybu alebo sa táto úloha ešte nespustila?
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte sa nespustila, malo by sa tak stať dnes o 10:00.

Táto úloha je dostupná od 09.11.2017 - 10:00 až do 22.11.2017 - 00:00.
 
A tá nová séria ktorú sme mali dostať ako tretiu svetovú odmenu za kvety? Ako to vyzerá s ňou lebo nič mi neukázalo ohľadom novej úlohe v salóne.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nová séria úloh ešte len príde. Ako odmena bola tento rok odomknutá opakovateľná séria úloh z minulého roka.
 

DeletedUser3733

Hosť
Ešte jedna otázka k úlohe Tri dni osláv.
Napísal si Linteo, že:
Ešte sa nespustila, malo by sa tak stať dnes o 10:00.

Táto úloha je dostupná od 09.11.2017 - 10:00 až do 22.11.2017 - 00:00.
no mne sa od dnes u mexičana žiadna úloha nezobrazuje a požiadavky pri časti Tvoje meno na lebke (ID: 2646) niesú žiadne.
Jedná sa o opakovateľnú úlohu, nemohlo sa preto stať, že o pol noci skočila a nie až 22.11.2017?
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte jedna otázka k úlohe Tri dni osláv.
Napísal si Linteo, že:
no mne sa od dnes u mexičana žiadna úloha nezobrazuje a požiadavky pri časti Tvoje meno na lebke (ID: 2646) niesú žiadne.
Jedná sa o opakovateľnú úlohu, nemohlo sa preto stať, že o pol noci skočila a nie až 22.11.2017?

Ak si dokončil tento rok úlohu "Tvoje meno pri lebke", tak jej opakovateľnú verziu môžeš splniť až na ten budúci, resp. je tam táto podmienka "Po dokončení úlohy Tvoje meno na lebke (Tri dni osláv) musíš počkať 181 dní."

Napíš nám prípadne na hernú podporu a môžeme sa na to pozrieť bližšie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore