Pokec Deň mŕtvych 2023 - diskusia

Crony

Člen tímu
logoDoD.png


Priestor pre diskusiu, otázky, komentáre, spätnú väzbu k hernej udalosti Deň mŕtvych 2023
 
Ach....Keby si po sebe aspoň čítal tie správy, ktoré kopíruješ z minulého roku...

  • Predmety zo súpravy Papa Legby a Mictecacihuatl nebudú dostupné počas Vianočného výpredaja 2022.
Tu máš tiež preklep...čím ďalej, tým viac preklepov, ale chápem komu by sa chcelo niečo na mŕtvej hre riešiť..
 

Crony

Člen tímu
Opravené, vďaka.
Žiaľ, stane sa. A to to čítam po sebe viackrát. Vždy sa niektoré časti opakujú, takže nevidím dôvod na to ich nepoužiť znova.
A Awesomie budú tiež.
 
Za aktuálnych podmienok by speed svet nepriniesol nič dobrého. Je takmer isté, že by ho vyhral nejaký podvodník a tak by namiesto banu, dostal ešte aj odmenu. Naopak, väčší význam má pozastavenie všetkých súťaží, kde sa dá podvádzať, kým sa celý ten problém nevyrieši, ak niekedy.
 
Za aktuálnych podmienok by speed svet nepriniesol nič dobrého. Je takmer isté, že by ho vyhral nejaký podvodník a tak by namiesto banu, dostal ešte aj odmenu. Naopak, väčší význam má pozastavenie všetkých súťaží, kde sa dá podvádzať, kým sa celý ten problém nevyrieši, ak niekedy.
a zlucenie vsetkych svetov na jeden zahranicny lebo admin stoji za tri groše
 
ja by som sa chcel spytat aka je vlastne idea vytvárania nových setov, ked su horšie ako tie čo boli pred rokom alebo dvomi.. nemali by byt tie sety lepšie a lepšie ked sa hra povedzme vyvija resp. ma vyššie požiadavky ako pred rokom?(kostol, prace, atd)
 

Crony

Člen tímu
ja by som sa chcel spytat aka je vlastne idea vytvárania nových setov, ked su horšie ako tie čo boli pred rokom alebo dvomi.. nemali by byt tie sety lepšie a lepšie ked sa hra povedzme vyvija resp. ma vyššie požiadavky ako pred rokom?(kostol, prace, atd)
Tak vždy sú súpravy určitým spôsobom snahou priniesť do hry niečo nové, možno rozšíriť "metu", a teda množinu najpoužívanejších predmetov/súprav. Nie vždy sa to podarí, ako podla mňa u Papa Legby, ale obe ostatné si možno nájdu fanúšikov v špecifických oblastiach :)
 
Hore