Diskusia k I Oficiálnemu zrazu hráčov TW

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser177

Hosť
To nemyslíte vážne.... Akože s rodičmi tam určite nepôjdem :D
 

DeletedUser177

Hosť
:D To ma teší :) Potom možno prídem ale ešte neviem...
 

DeletedUser

Hosť
Věkově to samozřejmě omezené není :) hráči jsou jak 10ti letý děti tak 60ti letí pánové :))) Jen ti mladší mají smůlu, že večer zůstanou o limonádě :D
 

DeletedUser

Hosť
No , ale i tak .. škoda , že je to v Trnave .. i tak to je Západné Slovensko .. myslím , že tu na vychodňarov sa zabúda :( ..
 

DeletedUser

Hosť
ÁÁáále to jsou výmluvy :D.. já to mám přes 350Km a autobusem cesta 8hodin a přesto jedu :)
 

DeletedUser

Hosť
Uvidíme ako bude :)

Program je zatiaľ len orientačný, môže sa zmeniť.
 

DeletedUser

Hosť
kdo chce přijet přejede.... to platí vždycky... zažil srazy kam dojeli děti hráči i s rodičema... rodiče sedli na pivko a děti pokecali... zažil jsem pravej opak... kdy přijel nadšenej hráč rodič a znuděný děcko :D

každopádně doufám že budete hodně fotit a vyprávět... já mám zrovna ten týden po tomhle víkendu ústní zkoušky u maturit takže se budu učit a učit ...
 

DeletedUser

Hosť
Tak uvidíme, je to zrovna prvý víkend po ústnych maturitách, tak snáď by som aj osláviť to mohol. :) Ale mám 2 otázky:
- do kedy najneskôr je nutné sa zaregistrovať?
- je možné na jeden registračný mail zaregistrovať aj 2 hráčov (pár) naraz, alebo je nutné aby každý hráč poslal registračný email zvlášť?

Vopred ďakujem za odpoveď. :)
 

DeletedUser

Hosť
1. do kedy najneskôr je nutné sa zaregistrovať?
2. je možné na jeden registračný mail zaregistrovať aj 2 hráčov (pár) naraz, alebo je nutné aby každý hráč poslal registračný email zvlášť?

1. Do 10. mája
2. Samozrejme, len to tam treba napísať.
 

DeletedUser

Hosť
Som z Košíc ale asi prídem, kamarát ide za svojou tetou do Trnavy a pôjdem tam s ním.Ale on nehraje TW ani DK a chcel by tam ísť.Tak teraz ako?

PS:Hraje Grepolis.
Tak môže dať nick z toho?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore