Diskusia k súťaži k MS v hokeji 2014

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
gooly.png


Priestor pre diskusiu, otázky a fandenie :)
 

DeletedUser

Hosť
Držím palce naším mladíkom ...veľká sláva to nebude ale hanbu nespravia.Dúfam že sa Réway niečo priučí od Mira Šatana a bude z neho nová vodcovská osobnosť
 

Deleted User - 4

Hosť
No ja som zvedavý na toho Réwaya, každý ho ospevuje, tak uvidíme, čo predvedie.

Som veľmi rád, že tam je Šatan.
 

DeletedUser

Hosť
Na tie typy hráčov môžem povedať len jedno : koľko ľudí toľko chutí
 

DeletedUser6779

Hosť
Samozrejme im budem držať palce všetkým ,ale podla mňa toho moc Reway neukáže skôr ma zaujíma Marek Hrivík od neho čakam ,že by sa mohol predviesť....

A Šarky nech tam strelí svoj stý gol v repre.....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Bolo to tesné. No ako my vieme zase sme sa začali skoro tešiť z víťazstva. Keby pri tom 2. českom góle Jágr trafil žrďku o 3 - 4 cm ďalej tak by to nebol gól. Škoda že sme posledné minúty zápasu poľavili a ako som povedal, priskoro sme sa tešili z výhry. :/
 

DeletedUser

Hosť
kde sa bude zverejňovať menoslov pätora vyžrebovaných úspešných tipérov?
 

DeletedUser

Hosť
musíme byť realisti ....bod je úspech aj ked je pravda že na bratov Čechov sme mali...tú mladosť v teame bolo dosť vidieť a určite je na čom popracovať do budúcnosti .Na silné teamy to nebude ale tých slabších si musíme podať.Škoda že ani nie po 24 hodinách máme už Kanadu ktorá sa bude chcieť po včerajšej blamáži revanšovať svojmu národu :Oo
 

DeletedUser7779

Hosť
Toto čo sme spravili včera sa už nemôže opakovať. Musíme hrať od začiatku až do konca. A netreba poľavovať. Veď včera naši hrali užasní hokej, takže máme určite na Kanadu.
 

DeletedUser

Hosť
no,ja by som asi hrubo zvýraznila aj ten text, čo obsahuje informáciu o tom,že sa majú ozvať aj všetci tí, ktorí správne tipovali výsledok tohto duelu))) zajtra sa ozvem ja,som si istá:)))

PS: Gratulujem výhercom.....
 

DeletedUser

Hosť
PREČO SA MI NEDÁ PRIHLÁSIŤ NA HERNÚ PODPORU??

NECHCE ZOBRAŤ NICK, vypisuje, že prihlasovacie meno je nesprávne

chcem sa prihlásiť o premko za zápas SVK 2.3 CZE

beriem späť!!!
zadával som zlé heslo, ospravedlňujem sa...
 
Hore