Diskusia k súťaži k MS v hokeji 2015

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
gooly.png


Priestor pre diskusiu, otázky a fandenie :)
 

DeletedUser

Hosť
aj taK je futbal lepší ;) ale tipujem že slováci sa nedostanú ani do Semi-finále :/
 

DeletedUser10818

Hosť
Joj ale sa teším, dúfam že aspon do tej štvrť-finále sa dostaneme.
 

DeletedUser

Hosť
Tak MS mám aj ja rada, ale v podstate inklinujem nielen k hokeju. Linteo, ty už máš svoj tip na víťaza? :)
 

DeletedUser5958

Hosť
Otázka:
môžem tipovať ďalšie zápasy priebežne alebo musím natipovať všetky teraz ešte pred prvým zápasom?
:huh1:
 

Deleted User - 4

Hosť
Linteo, ty už máš svoj tip na víťaza? :)

Najskôr Kanada alebo Rusko, prípadne to môže byť aj Česko, ktoré má silný tím a výhodu, že hrajú doma. Doprial by som to samozrejme aj našim (veď ako inak), ale budem rád, ak sa dostaneme aspoň medzi 8 naj, vzhľadom k výsledkom a hre v príprave. Uvidíme, každopádne si pozriem všetky naše zápasy, ak sa bude dať, ja sa vždy teším na hokej :)
 

DeletedUser5958

Hosť
SLOVESNKOOOOO :D
Môjprvý presný typ na výhru Slovenska nad Bieloruskom!!!!!:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf:pif paf
 

DeletedUser2571

Hosť
Nemali nahodou tych 50 nugetov za presny uhadnuty tip dostat kazdy kto ho uhadol ved predsa v pravidlach to pise....... ten kto uhadne presny vysledok ziska vyhru......
 

DeletedUser2571

Hosť
ved ja viem co je presny vysledok ale ide oto ze tam sa pise ze odmenu dostane ten co uhadne presny vysledok a vy ste vyzrebovali len 5......
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore