Pokec Diskusia o nadchádzajúcich updatoch

DeletedUser3762

Hosť
neviem, či to sem patrí ale tak: Rád by som bol keby sa do hry vrátilo hranie pokra. Samozrejme by som to ešte vylepšil vo forme trebárs turnajov, kde by sa dali získať peniaze alebo UPD. Myslím, že by to uvítalo viac hráčov a možno by sa aj vrátili tý, čo už prestali hrať.
 

DeletedUser

Hosť
Si robia snáď srandu s tými odmenami v novej sérii úloh... na lvl 128 a pri niektorých dosť obtiažnych úlohách dať odmeny od 50-300 XP?????? tie "vecné" ceny niečo obdobné.... a to už nevravím o 50 dolároch...
Akože nejaké zázraky fakt neočakávame, ale toto je nejak mimo...

Séria je inak celkom vydarená požiadavkami, ale zas úplne zadarmo to väčšina robiť nebude, takže sa to nejak míňa účinkom nejakého prínosu pre hru.
 

DeletedUser4179

Hosť
Crux súhlas. Na to aké sú podmienky v tej úlohe sú odmeny veľké nič.
 

DeletedUser3733

Hosť
Mne sa nedá prijať úloha v meste duchov "Hlavná ulica (Nulová šanca)"
Aké požiadavky má úloha pre prijatie?
 
Myslím že sa jedná o chybu pretože séria úloh Nulová šanca začína u Henryho v salóne https://wiki.the-west.cz/wiki/Nesplniteln%C3%A1_mise a Hlavná ulica v meste duchov je až 6. v poradí ale tú úlohu Hlavná ulica ukazuje aj keď si tú sériu úloh ešte ani nezačal robiť čiže najskôr chyba zo strany INNO. Musíš ísť od začiatku od Henryho a potom ti to pôjde.
 

DeletedUser7318

Hosť
Zdravím , nové úlohy ma moc nepotešili a isto niektoré zas nedokončím a to kôli dobrodružstvu a duelovaniu čo ja nerobím a niekto ani na boje nechodí a preto by sa mohli tie úlohy urobiť tak , aby pri uvedených činnostiach bola aj iná možnosť ku splneniu . Toto som aj minule písal pri jednej úlohe , kde trebalo tiež odohrať to dobro :) .
 

DeletedUser

Hosť
Ja myslím, že z toho, že v úlohách sú dobrodružstvá nemajú v prvom rade radosť tí, čo ich hrávajú... Lebo im tam nabehnú ľudia, čo ich to nebaví a často ako som počula len odstoja, alebo hrajú štýlom ako keď musím ja - že sa tam v podstate len tak pomotajú :D S bojmi je to to isté, lenže taký človek sa v dave stratí, v dobrodružstvách ne...

Ale tak zase čo stále majú dávať do tých úloh... raz za čas sa dá aj to dobro pretrpeť, aspoň sa zvyšuje náročnosť :ocikru:
 

DeletedUser7318

Hosť
Kludne tam môžu dať aj také , len k ním dať aj inú možnosť ako pri starších úlohách ... boli také úlohy teraz ich nechcem hladať no sú a to všetci mohli v klude splniť....Ano v bojoch sa človek stratí a nemusí byť online - v dobrodružstvá sú iné cesto, tam sa nemôžeš prihlásiť hodinu skôr , ale hned po prihlásení treba hrať a nemôžeš napísať , že som bol v práci a tak :) - duelovanie ? kto nedueluje , lebo má všetky schopnosti a vlastnosti inde, tak velkú šancu na výhru nemá a provokovať niekoho duelovaním aby sa na mňa ten hráč potom nalepil a denne ma pical to zas nemusím :)
 
Veľa ľudí čo som zaregistroval sa sťažujú na nové série úloh že sú ťažké lebo tam treba vyhrať duely, vybavovať zatykače, odohrať dobrodružstvá, vyhrať boj o pevnosť a podobne a zase keď neboli žiadne nové úlohy nadávali ste že chcete nové úlohy a na druhú stranu keď boli nové úlohy príliš jednoduché tak ste nadávali že je to nuda a chcete poriadne úlohy a keď ich máte tak aj tak zle hold mám pocit že niektorým hráčom sa nebude páčiť nikdy nič ani keby ste si tie série úloh vymýšľali podľa seba :D Prečo by mala byť napr. úloha Nulová šanca ( v češtine Nesplnitelná mise) ktorá už v názve nesie že nebude ľahké ju spraviť jednoduchá a nekomlikovaná alebo ako ste vyššie písali s inou možnosťou na splnenie úlohy? Ja osobne som rád že keď už INNO nijako nerozvíja potenciál ktorý hra ponúka ( boje o pevnosť, dobrodružstvá ) tak aspoň začali robiť pri každom novom update nové série úloh ktoré spestria hranie starým hráčom s vysokými lvl ktorý sa už nudia. Z mojej strany jediné čo sa mi na nových úlohách nepáči sú tie smiešne odmeny ktoré sú asi taký výsmech ako odmeny z trezorov v dobrodružstvách.


p.s.: aby ste si nemysleli že to takto píšem len preto že pre mňa boli úlohy šité na mieru tak veru neboli..bol som stavbár takže ak som chcel úlohy splniť musel som spraviť reskill na duelanta a dobrodružstvá som odohral len so sebazaprením lebo už nie sú čo bývali a v úlohe West point som musel kopnúť pevnosť Awesomiu a dúfať že vyhrajem aspoň tam lebo v rámci ali bojov by som sa výhry nedočkal. Kto chce úlohy robiť bude kto nechce nebude každý má na výber. ( na nikoho neútočím ani sa nepajedím len konštatujem :D ) MIER :howgh:
 

DeletedUser6745

Hosť
S tými dobrodružstvami úplne súhlasím. Chápem, že INNO sa snaží zvýšiť o ne záujem, ale nútiť do toho hráčov, ktorí to robia iba kvôli úlohe a v 98% prípadov o tom nemajú ani šajnu je totálny nezmysel! Ja napríklad odohrám 10-20 dobro denne a keď mám v každom druhom teame nejakého nováčika, ktorý nie je schopný postaviť sa ani na budovu aj keď mu vysvetlím ako sa hýbe a kam má ísť, tak ma ide poraziť. Naozaj by ste mali zaviesť nejakú alternatívu na vyriešenie úloh alebo by ste mali konečne spraviť filter na dobro kde si zafajknem s kým nechcem hrať.
 

DeletedUser

Hosť
No neviem, opäť nová úloha a opäť treba viac veci ako na kostole a odmeny opäť 300 xp maximálne?...na to, že je to úloha od úrovne 135, tak požiadavkami je fajn, ale tie odmeny sú smiešne asi zabudli koľko treba skúsenosti na nové leveli...
 

DeletedUser7318

Hosť
Ináč sa chcem podakovať za úlohu vojnové ťaženie, ktoré je podla mojích predstáv.Túto úlohu si vedia všetci dokončiť bez reskillov , lebo si hráč zvolí čo chce splniť a tak by mali úlohy fungovať.
 

DeletedUser7779

Hosť
Linteo, tuto na fóre chýba možnosť "Označiť za prečítané". Mohol by si to prosím pridať? :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Pozriem to a ak takú možnosť niekde nájdem, tak to nastavím.
 
Hore