Dodržujete pri hrách +18?

Dodržujete na hrách +18?


  • Celkový počet hlasujúcich
    238
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
+18 ? tak podľa toho aká to je hra... napr. GTA som hral so svojou 4 ročnou sesternicou a aby nebola nahnevaná že nič nemôže robiť tak som ju nechal sprejovať tagy...
 

DeletedUser

Hosť
ja hram San Andreas so 6 rocnou sestou a je na tom zavisla:sibko:
 

DeletedUser

Hosť
som si myslel ze to takto dopadne ja len to vtedy do drzujem ked su tam neslušne scéni...ale krv a vrazdy a tak to mi nen vadi (ale simsa mam!)
 

DeletedUser

Hosť
OMG tak to si nikdy nehral ani San Andreas, však? :D Ja to nedodržujem, jedine ak sú to strieľačky, tak tie nehrám, mama mi nedovolí :( :D
 

DeletedUser521

Hosť
GTA 3 som hral ako 9 ročný, san andreas a counter strike 12 ročný a som tu

neviem v čom je veda. keďže hry moc nekupujem, tak ani neviem aké obmedzenia sa na ňu viažu :D hrám čo sa dá (hlavne mp)

ktorého dospelého človeka 23+ by bavili takéto hry a našiel by si na ne čas? nie sú určené pre dospelých ale pre mládež, tie označenia tam dávajú zo zákona. robia to lebo musia.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
alkohol a cigarety sú tiež až od osemnástich(aj keď podľa mňa by to mali zakázať úplne)a tiež to nikto nedodržuje :ehmehm: a vekové obmedzenie na hrách už nedodržuje vôbec nikto...ja si napríklad hry zásadne len sťahujem a často-krát ani neviem aká je na nich vhodná veková kategória
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja stale hry len stahujem original hru som kupil ani nepamätam kedy:D ale tak 18+ nedodrziavam a mam 15 tak ako napriklad hra Left 4 Dead 2 je urcite od 18+ a hram ju...super hra je to...alebo CoD 6 tiez takze ...:D ale mne mama uz tiez povedala ze zakaze mi strielacky a GTA IV hram tiez a GTA SA som hral ako 12 rocny aj CS
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak ja nedodrzujem nic ale fakt nic aj kebi tam bolo 51+ nedorzim ja stahuje originali nekupujem a hra ako cs-12 rok. left 4 dead 13 a tak nejak NHL 09,FIFA010
 

DeletedUser

Hosť
Toto nedodržuje takmer nikto... Veď napríklad keď si ide 12 ročné decko niekde do predajne PC hier kúpiť GTA IV, tak čo myslíte, nepredámu to? lebo tam je 18+ ? V dnešnej dobe chcel každý len zarobiť a to 18+ je tam len preto, aby výrobcovia dodržiavali predpisi a iné požiadanky. Nikto nad tým ani nedohliada. Takže tak... :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore