Domy

Páči sa vam tento nápad

  • Áno,je to super nápad

    Hlasy: 15 30,6%
  • Môže byť ale treba to vylepšiť

    Hlasy: 8 16,3%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 6 12,2%
  • Nikdy! hrozný napad

    Hlasy: 20 40,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    49
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mam návrh že by sa dal kúpiť pozemok, ako? celkom jednoducho niekde by tam bola ikona kúpiť pozemok označil by počet metrov štvorcových a stlačil by "kúpiť" na to aby postavil dom mi potreboval 50 m2 postavil by tam budovy
a)*garáž
b)*stajňa
c)*sklad
d)*dom

garáž=v garáži si môžete vložiť:
starý voz=1000 dolarov, 1 kôň
voz =5000 dolarov, 2 kone
nový voz=10000 dolarov, 6 koní
a na vozoch budete potom prevážať suroviny
Dôvody:možnosť prevážať veci po limitu batoha

stajňa do stajne by sa dávali jazdecké zvieratá
Dôvody:opäť kvôli limitu batoha nebudeme predsa nosiť mustanga v batohu a ešte kvôli tomu aby mohla byť gráž

sklad v sklade sa budú ukladať suroviny
Dôvody:opäť kvôli limitu batoha

Dom keď kliknete na dom zobrazia sa vám:
a)Stôl na ktorom by boli zmluvy
b)šatník botník vytryna na zbrane
c)posteľ

*Stôl zmluvy každý by na zvyšku pozemku mohol niečo pestovať alebo chovať napr. hráč by sa rozhodol že bode chovať kravy tak sa na pozemku zobrazí práca hnanie kráv nejaký hráč by si chcel prirobiť tak by napísal hráčovi ktorý pozemok vlastní a tak by sa dohodli potom by majiteľ pozemku klikol na založiť zmluvu a vyplňoval by meno hráča cena a tak ďalej
väčšia potobnosť k pravému divokému západu a ešte hráči s úrovňou 50-99 nevedia čo robiť s peniazmi a zelenáči nevedia ako zarobyť viac peňazí toto je riešenie

*šatník botník vytryna na zbrane tam by hráč mohol vložiť oblečenie topánky klobúky a zbrane
Dôvody:opäť kôli limitu batoha
*posteľ hráč by klikol na posteľ potom by si vybral koľko hodín chce spať 1-8
kebý hráč chcel pridať len málo energie tak by klikol na 4h a potom by zadal ďalšie príkazi a keď sa o deň prihlási tak všetko stihol

attachment.php
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a) stôl- tam by si si mohol písať poznámky
b) šatník...- to by bolo miesto inventára- popr. by si si mohol tie veci prezliecť, len keď si v meste
c) posteľ- hotel by stratil svoju úlohu
 

DeletedUser

Hosť
nie... ani s jednym nesuhlasim, pretoze par bavrhou tu uz na fore bolo a vacsina z nich bolo viac prepracovanych...
 

DeletedUser

Hosť
a) stôl- tam by si si mohol písať poznámky
b) šatník...- to by bolo miesto inventára- popr. by si si mohol tie veci prezliecť, len keď si v meste
c) posteľ- hotel by stratil svoju úlohu

a)máš pravdu mohol
b)ale tento rok bude limit batoha a vtedy by si mohli ukladať aj do šatníka
c)ale bolo by to viac podobné divokému západu
 

DeletedUser

Hosť
ako celkom dobre...ale garaz??...a ano hotely by boli na nic
 

DeletedUser

Hosť
niečo podobné tu už bolo. Na čo je hotel keby si spal doma??? Nesúhlasím!!!:omg::grrr::p:howgh:
 
Ja by som celkom uvítal možnosť mať svoj dom.
Ak by v budúcnosti niektorý z updatov ovplyvňoval rýchlosť po mape v závislosti na hmotnosti invenrára, tak dom by sa celkom hodil na odkladanie vecí... sú hráči, ktorí nemajú v inventári nič nepotrebné, ale zase sú aj hráči zberatelia a tí by mohli nájsť v takomto dome uplatnenie.

Aj tá posteľ je dobrý nápad... mám tým na mysli, vybrať si spánok 1-8 hodín. Niekedy sa mi hodí spať iba 2-4 hodiny (trebárs preto, lebo ma v určitom čase stále niekto napáda), ale musím ísť do práce a ak nechcem riskovať útok, musím odkliknúť 8 hodinoný spánok, čo je zbytočné.

Hotely v mestách by nestratili zmysel, pretože tieto domy by sa iste nedávali zadarmo a ani za smiešnu sumu ;)

Stajňa by mohla koňovi po 8 hodinovom odpočinku pridávať najbližších 16 hodín trebárs 5% na rýchlosť.
Garáž sa mi zdá zbytočná.

Tento nápad by oživil hru, lebo INNO vidí oživenie hry hlavne v ryžovaní peňazí na rôznych prémiách a v celkovom zjednodušovaní celého (pôvodne skvelého) Westu.
 

DeletedUser

Hosť
Takže, nápad je to celkom dobrý a ako písal raider1 garáž sa mi zdá zbytočná a v tom dome sa mi tie zmluvy tiež nepáčia. Radšej by v sekcii Telegramy pribudla vec Poslať zmluvu a hráčovi xxxxx by si poslal zmluvu, v ktorej by bolo napísaná práca, ktorú má hráč robiť, počet odpracovaných hodín a finančná odmena za prácu. Hráč xxxxx by robil dajme tomu to Hnanie kráv a nájdené hovädzie stejky by sa dali do inventára hráča, ktorý poslal zmluvu. Tak by hráč prakticky mohol kupovať produkty z prác, ktoré nemôže robiť za peniaze s rizikom, že nič nezíska.
 

DeletedUser

Hosť
Ja z tymto ale uplne zovšetkým súhlasim prinieslo by to aj viacej hracov a tato hra by bola aj viacej zaujimavejsia
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja by som celkom uvítal možnosť mať svoj dom.
Ak by v budúcnosti niektorý z updatov ovplyvňoval rýchlosť po mape v závislosti na hmotnosti invenrára, tak dom by sa celkom hodil na odkladanie vecí... sú hráči, ktorí nemajú v inventári nič nepotrebné, ale zase sú aj hráči zberatelia a tí by mohli nájsť v takomto dome uplatnenie.

Aj tá posteľ je dobrý nápad... mám tým na mysli, vybrať si spánok 1-8 hodín. Niekedy sa mi hodí spať iba 2-4 hodiny (trebárs preto, lebo ma v určitom čase stále niekto napáda), ale musím ísť do práce a ak nechcem riskovať útok, musím odkliknúť 8 hodinoný spánok, čo je zbytočné.

Hotely v mestách by nestratili zmysel, pretože tieto domy by sa iste nedávali zadarmo a ani za smiešnu sumu ;)

Stajňa by mohla koňovi po 8 hodinovom odpočinku pridávať najbližších 16 hodín trebárs 5% na rýchlosť.
Garáž sa mi zdá zbytočná.

Tento nápad by oživil hru, lebo INNO vidí oživenie hry hlavne v ryžovaní peňazí na rôznych prémiách a v celkovom zjednodušovaní celého (pôvodne skvelého) Westu.

ano takto by to mohlo byt dobre...ak by rychlost ovplyvnoval inventar
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore