Dopis

DeletedUser

Hosť
Takže musím mať nasadenú medailu z práce Služba v armáde a musím byť úroveň 74? Nič viac?
 

DeletedUser

Hosť
jj a dostanes tu ulohu a potom jak dostanes ten dopis budes este muset ulohu v ktorej musis mat skryvanie okolo 60 nwm ale dajak tak mi to hovoril na cz
 

DeletedUser

Hosť
dik za opravenie :.ja sa nepamatam uz dobre :) skoda ze tie ulohy nesu na weststate
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to ani jedno s tým nesúvisí. Ja mám taký pocit, že to má niečo spoločné s lvl 67.
 

DeletedUser

Hosť
Aha,tak nám objasni nejaké skutočnosti okolo tejto úlohy....
 

DeletedUser

Hosť
P3t4 myslim,ze Lady Brou je veelmi mudry/a...Takze Ti to urcite objasni,sorry za SPAM,ale nemohol som si to odpustit kedze mne hovori,ze som sa hral na mudreho ked som nieco vedel a len som to naznacoval tak ako teraz ona ...
 

DeletedUser

Hosť
počujte odkiat laby drou tolko toho vie o tych tajných Questoch???
 

DeletedUser

Hosť
To nie je ziadna zahada,staci poznat par ludi a citat aj ine fora ako slovenske a budes to vediet aj ty ! Ale myslel som si,ze taketo ,,stupi,ity,, uz ovladas,podla toho ako suverenne vystupujes ;)
 

DeletedUser

Hosť
lol ja viem iba o niektorých ,viem iba o tých o ktoré sa zaujímam ,alebo o tých po ktorých začnem pátrať.
Ps: no čítam aj české fórum ,no tam tičž moc toho neprezradia
 

DeletedUser

Hosť
No o tomto liste sa tam pisalo uz dost ;) Takze staci hladat a niekedy citat medzi riadkami...
 

DeletedUser

Hosť
No hej ale pravidlo je, že subport (asi tak sa volá) od teba nikdy nepýta heslo a pri registrácii v cz fórum má pýta heslo do hry. Mám im ho dať?
 

DeletedUser

Hosť
No hej ale pravidlo je, že subport (asi tak sa volá) od teba nikdy nepýta heslo a pri registrácii v cz fórum má pýta heslo do hry. Mám im ho dať?

Support nikdy nepíta heslo,či už na sk alebo cz,toho hráča nahlás na support(hra-nastavenie-support.)
Alebo sem
http://support.innogames.de/login/choose
edit:
Hups:sorry:
Tak to sa ospravedlnujem,tam heslo môžeš dať :west61:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore