Drevené dosky po 2.0

Ktorá práca sa najviac oplatí na hľadanie drevených dosiek?


  • Celkový počet hlasujúcich
    34

DeletedUser4451

Hosť
Spravíme takú otázku spojenú s anketou okej?
Ktorá práca sa podľa viac po update najviac hodí na hľadanie dosiek.

Nepozerajte na čas prác, ale na minutú energiu a ktomu priľahlú šancu na nájdenie dosiek.
 

DeletedUser

Hosť
rubať stromi , tam je 2min a 33% u klč.lesa toje 30min.100% čiže toje take iste podla mňa :)
ak si aktívny rub stromi, ak neni času klčovať treba :p
 

DeletedUser

Hosť
nepozerame na cas ale na energiu:

Klcovanie lesa - 8E - 1oo% cize to naozaj najdes
rubat stromy - 3E - 33% mozes tu pracu dat aj tri krat 9E ale stale nemusis najst dosky

Splavovanie dreva 5E - 65% cize teoreticky raz za dva krat by sa mohlo postastit a to je 10E


u mna na energiu vyhrava Klcovanie lesa, lebo je stopercetne
 

DeletedUser4451

Hosť
No su tu rozne nazory mne sa lubi klcovanie ale aj splavovanie zefektivnili.. ale skor som nakloneny ku klcovaniu.. prosim hlasujte co najviac ludi ale nie hala-bala prosim logicky x)
 

DeletedUser4451

Hosť
No neviem neviem.. to klcovanie je proste 100% istota a rubat stromy sa nemusi podarit ani dobrodruhovi co ma premium na postavu aj na vyssi prijem (mimochodom - ta predstava je masaker :D) prave som nasiel strieborne klcovanie lesa a podla mna to je rozsek ked tam budem nachadzat aj 2 dosky za pracu
 

DeletedUser3501

Hosť
Keďže sa pýtaš na minutú energiu dal som klčovanie.

Ja osobne ale asi budem preferovať to rúbanie, hlavne keď budem pri počítači. Predsa len čakať pol hodinu na jednu dosku je trošku moc. Za ten istý čas odrobím 15x rúbanie stromov, hádam tu dosku nájdem:).

A na minutú energiu si navarím fajné fazule...:))
 

DeletedUser

Hosť
čo ja viem :) energia sa dobije hocijakou blbosťou a ak máš čas, tak to rúbanie dreva mi prijde lepšie pre mňa ako dobrodruha s PU, určite :)
 

DeletedUser

Hosť
24 energie dám na 3x klčovanie lesa a mám isté 3 dosky
24 energie dám na 8x rúbať stromy a mám šancu 33% takže to je cca 2,66 dosky a aj to keď mám šťastie

40 energie dám na 5x klčovanie lesa a mám istých 5 dosiek
40 energie dám na 8x splavovanie dreva a mám asi 5,2 dosky ale tiež so šťastím..

15 energie dám na 3x splavovanie dreva a mám skoro 2 dosky s troškou šťastia.
15 energie dám na 5x rúbať stromy a mám asi 1,65 dosky so šťastím

keď si ešte zoberieme že za ušetrený čas by sme mohli spať v hoteli tak dávam Lakimu za pravdu, že splav je najlepšia varianta, bohužiaľ už som zaklikol klčovanie
 

DeletedUser

Hosť
Nechápem, že som jediný čo dal splavovanie :D však základná matika:
nájdeš priemerne 2 dosky z troch pokusov, čiže 15 bodov energie.
pri klčovaní to máš za 16 bodov a pri rúbaní za 18.
 

DeletedUser4451

Hosť
A zase pridem ja a vase vypocty taaaaaaakto zhrniem zo stola :p

eS spravil 3 kombinacie, ja hovorim ze ich je aspon 10x viac :)
Zabudli ste na strieborne a zlate ramy, pri nich sa vsetky vypocty stazuju a je to tazsie. Ale myslim ze rubat stromy sa oplati iba so zlatym ramom, na splav bohato staci strieborny a klcovanie je podla mna top aj s jednym aj s druhym akurat neviem ako funguje vzorec na padanie viac dosiek za jednu pracu, prave mi padli dve ale mam sancu 160% (100 + 50 za striebro + 10 za dobrodruha).

A to ze za usetreny cas by sa mohlo dospavat v hoteliku sa mi tiez paci to je pravda, tak teraz neviem... sry ale rubat stromy vyhadzuje, len neviem ci klcovanie alebo splav sa oplati, ale kedze dnes som nenasiel na tychto pracach iny ramik ako na klcovani striebro tak to bolo jednoznacne ale opakujem - neviem ako je vzorec na padanie viac produktov, resp. ako to funguje..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja som dal vcera rubat drevo 9 krat a nasiel som 6 dosiek a to som precovnik bez premia;)
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja som dala Rúbať stromy 12násť krát a z toho som našla 6 dosiek :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Strieborné Klčovanie lesa
Šancu som mal 100 + 50 + 10 = 160%

Odrobený čas ... 8 hodín
Práca odrobená ... 16x
Energie minutej ... 128

Dosiek nájdených ... 20

1 doska nájdená za ... 24 minút
1 doska nájdená za ... 0,8 (štyri pätiny) odrobenej práce
1 doska nájdená za ... 6,4 minutej energie

Moje hodnotenie ... Nespokojnosť ... čakal som aspoň o 3-4 dosky viac
Pretože papierový priemer je ... 16 (odrobených prác) * 1,60 (šanca na nález bez percent) = 25,6 dosky
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Zlaté Splavovanie dreva
Šancu som mal 65 + 65 + 7 = 137%

Odrobený čas ... 3,5 hodiny
Práca odrobená ... 21x
Energie minutej ... 105

Dosiek nájdených ... 26

1 doska nájdená za ... 8 minút
1 doska nájdená za ... 0,8 (štyri pätiny) odrobenej práce
1 doska nájdená za ... 4 minutej energie

Moje hodnotenie ... Spokojnosť
Pretože papierový priemer je ... 21 (odrobených prác) * 1,37 (šanca na nález bez percent) = 28,77 dosky
 
Hore