Duel bez mesta

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takze dnes sa mi stala zaujmava vec som od pondelka bez mesta a dnes ma vyzval hrac na duel a supol ma do bezvedomia kedze som bol v pracovnom obleceni. Moje meno v hre na svete 5 je Vladimiir. Vyzyvatel mion21. mozte mi to objasnit ci doslo k neakym zmenam alebo je to bug.Dikes
 

DeletedUser

Hosť
Jediná zmena, vďaka ktorej také dačo je možné, je šerif. Pokiaľ na teba niekto vypísal odmenu, kým si bol v nejakom meste a ty si neskôr mesto odpustil aj s tou odmenou stále na tebe, ostatní hráči ťa môžu duelovať. Avšak pokiaľ ťa ten hráč dal do kómy, žiadnu odmenu na sebe už určite nemáš, takže znova ťa vyzvať nemôžu. Aj odmena sa dá napísať iba vtedy, keď si v nejakom meste.
 

DeletedUser

Hosť
Jediná zmena, vďaka ktorej také dačo je možné, je šerif. Pokiaľ na teba niekto vypísal odmenu, kým si bol v nejakom meste a ty si neskôr mesto odpustil aj s tou odmenou stále na tebe, ostatní hráči ťa môžu duelovať. Avšak pokiaľ ťa ten hráč dal do kómy, žiadnu odmenu na sebe už určite nemáš, takže znova ťa vyzvať nemôžu. Aj odmena sa dá napísať iba vtedy, keď si v nejakom meste.

hmmm zaujmave a teraz ked som stale bez mesta sa da dat na mna odmena a nasledne ma duelovat? bo nemam teraz moc casu to tu sledovat tak som odisiel z mesta.
 

DeletedUser

Hosť
Nie, odmenu na teba znova v žiadnom prípade nevypíšu, kým sa znova nestaneš členom mesta.

Treba upozorniť ešte na jednu možnosť, kedy môžeš odmenu nadobudnúť mimo mesta, hoci to na teba nemôže vypísať hráč... A to je adventný kalendár - ak teraz otvoríš nejaké políčko, bude na teba odmena za trest.
 

DeletedUser

Hosť
Nie, odmenu na teba znova v žiadnom prípade nevypíšu, kým sa znova nestaneš členom mesta.

Treba upozorniť ešte na jednu možnosť, kedy môžeš odmenu nadobudnúť mimo mesta, hoci to na teba nemôže vypísať hráč... A to je adventný kalendár - ak teraz otvoríš nejaké políčko, bude na teba odmena za trest.

dikes petee tento rok som posluchal a poctivo som okienka otvaral :D dik za infosku a utocnika patricne potrestam :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore