Duelová súťaž (Texas, Buffalo)

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser9056

Hosť
Na Arizone sa súťaž momentálne konať nebude, nakoľko by sme tam nemali ako odovzdať ceny a nenašli sme ani nikoho, kto by to urobil za nás. Tie pravidlá sú zbytočné, duelovú súťaž som už raz robil s rovnakými pravidlami a neboli žiadne problémy, tak nerozumiem na čo ich teraz meniť. Teda, je tu jedna zmena, súťaž som rozšíril už do dvoch svetov za pomoci Laudisa. :)

Ale hráči Arizony a Californie nemusíte byť sklamaní, v blízkej budúcnosti sa pokúsim súťaže rozšíriť aj k vám, t.j. súťaže budú pre všetkých hráčov SK westu. :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
ked sa chcem zucastnit tak co mam spravit ?

Vyhrať čo najviac duelov v určenom časovom limite ( 22.5. - 29.5. ), zmeniť oprávnenie oznámení (aby sme ich mohli skontrolovať) a poslať ich do telegramu v hre:
  • svet Buffalo - asiko9
  • svet Texas - Laudis
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4403

Hosť
Nic proti, myslienka sice pekna, ale pravidla nedomyslene...
To sa ako mozem dohodnut s niekym ze ho budem kazdu hodinu tyzden tocit, a brat mu tolko aby vydrzal bez komy, za odmenu rozdelenia vyhry??
Lebo v Tvojich pravidlach sa nic take nespomina.
Alebo to ze su tam aj hraci ktori maju v ponuke k duelu 5 hracov na celej mape? (duelovka 527 vela moznosti k duelu nema...) Su znacne znevyhodneni oproti nejakym beznym 200vkam. Len tolko moj postreh, :howgh:

P.S.: Pokus sa tam pre obmedzenie podvodnikov aspon vsunut pravidlo ze jedneho cloveka moze duelovat max. 3x za den, inak to bude ocividne komplic.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Nic proti, myslienka sice pekna, ale pravidla nedomyslene...
To sa ako mozem dohodnut s niekym ze ho budem kazdu hodinu tyzden tocit, a brat mu tolko aby vydrzal bez komy, za odmenu rozdelenia vyhry??
Lebo v Tvojich pravidlach sa nic take nespomina.
Alebo to ze su tam aj hraci ktori maju v ponuke k duelu 5 hracov na celej mape? (duelovka 527 vela moznosti k duelu nema...) Su znacne znevyhodneni oproti nejakym beznym 200vkam. Len tolko moj postreh, :howgh:

P.S.: Pokus sa tam pre obmedzenie podvodnikov aspon vsunut pravidlo ze jedneho cloveka moze duelovat max. 3x za den, inak to bude ocividne komplic.

My sme urobili súťaž aj pravidlá a nebudeme ich meniť (duelovú súťaž som už raz robil s rovnakými pravidlami a bolo síce pár problémov, ale nie až toľko aby sme museli zmeniť pravidlá). Som rád, že chceš nejako pomôcť v pravidlami, ale ani Tebe nikto nebráni, aby si urobil vlastnú súťaž s vlastnými pravidlami.

Vieš, súťaže pre hráčov v ktorých sa zúčastňujú v hre (teda nie tu na fóre) sú zložitejšie a nie vždy vyhovieš všetkým, takže ani v tomto prípade sme niektorým nevyhoveli za čo sa ospravedlňujeme. Preto v budúcnosti by sme chceli robiť aj iné súťaže (remeselnícke, boje o pevností, zbieranie produktov a pod.). :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nemám rada súťaže, v ktorých nie sú prístupné rovnaké podmienky a šanca k úspechu pre všetkých....potom to už pre mňa nie je ,,súťaž"
 

DeletedUser9056

Hosť
Nemám rada súťaže, v ktorých nie sú prístupné rovnaké podmienky a šanca k úspechu pre všetkých....potom to už pre mňa nie je ,,súťaž"

Je nám to naozaj ľúto, ale ako máme urobiť pre všetkých rovnaké šance na výhru, keď každý má iné podmienky. :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Môj názor už poznáš, viedli sme už raz polemiku o tejto téme na chate...neuberám ti ale snahu o pozdvihnutie záujmu hráčov o hru a ako istú formu motivácie .....:) a zapíš si to, lebo som ťa pochválila, čo ja často nerobím :)
 

DeletedUser8201

Hosť
Nic proti, myslienka sice pekna, ale pravidla nedomyslene...
To sa ako mozem dohodnut s niekym ze ho budem kazdu hodinu tyzden tocit, a brat mu tolko aby vydrzal bez komy, za odmenu rozdelenia vyhry??
Lebo v Tvojich pravidlach sa nic take nespomina.
Alebo to ze su tam aj hraci ktori maju v ponuke k duelu 5 hracov na celej mape? (duelovka 527 vela moznosti k duelu nema...) Su znacne znevyhodneni oproti nejakym beznym 200vkam. Len tolko moj postreh, :howgh:

P.S.: Pokus sa tam pre obmedzenie podvodnikov aspon vsunut pravidlo ze jedneho cloveka moze duelovat max. 3x za den, inak to bude ocividne komplic.

prečítaj si pravidlá hry a pochopíš, že si napísal blbosť.. ;)
 

DeletedUser9056

Hosť
Môj názor už poznáš, viedli sme už raz polemiku o tejto téme na chate...neuberám ti ale snahu o pozdvihnutie záujmu hráčov o hru a ako istú formu motivácie .....:) a zapíš si to, lebo som ťa pochválila, čo ja často nerobím :)

Veď akurát pozerám, že: Berry niekoho pochválila a ešte k tomu som to ja. Dnes mám asi naozaj dobrý deň. Každopádne ďakujem za pochvalu a úplne si to vystihla, že o čo sa najviac snažím (pozdvihnutie záujmu hráčov o hru a zvýšenie istej formy motivácie). :)
 

DeletedUser4403

Hosť
dskm Ty si kto ze ma chces ucit pravidla hry??
Neviem co mas konkretne na mysli z tych pravidiel ale ja hovorim o pravidlach tej duelovej sutaze.
Ak myslis to o tom dohodnuti sa s niekym ze mi bude robit tyzden fackovacieho panaka, to som napisal ako nazorny priklad ze tie pravidla sutaze k tomu hracov nabadaju. Lebo pokial viem, vopred dohodnute duely za ucelom vyhry su zakazane.
Ak chces pokracovat v tejto diskusii, prosim konstruktivne...
 

DeletedUser

Hosť
Maxtor, jasné, že tá súťaž má svoje trhliny, zvýhodňuje istú skupinu ľudí a samozrejme aj istú triedu postavy v hre a nevylučuje konšpirácie medzi hráčmi, ale je to súťaž...je to tvoja voľba, či sa zúčastníš, alebo zostaneš bokom....Každopádne sa pozeraj na túto udalosť, ako aktivizáciu hráčov s možnosťou istého finančného odškodnenia za snahu ničiť iným HP a zárobok :)
Suma sumárov znie : Kašli na pravidlá a zapoj sa:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore