Duely

DeletedUser

Hosť
Tu dávajte svoje úspechy z duelov.
Špecifické pravidlá.
Majte na zreteli, že niektoré pod-fóra, sekcie /Súťaže, Ideje, Návody, atď./, majú doplňujúce pravidla, prosím prečítajte si ich, predtým než tam niečo postnete, na niečo odpoviete.
Tak tu treba dodržiavať isté pravidlá.


1,Je zakázané spamovať,vyvolávať flamy.


2,Obrázky vkladať len do velkosti 640x480 pixelov,Väčšie obrázky vkladať do
Spoiler2.JPG

Príklad:
[ SPOIL]Obrázok[/ SPOIL]]


3,Je zakázané mať doublepost(2 príspevky za sebou).Vždy treba používať
edit.gif



Ak by niekomu chýbala téma: duelová liga, tak bohužiaľ pre nulový (nie malý), opakujem pre nulový záujem o ňu je trvalo zrušená pre tento svet.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3753

Hosť
posledný zásah vo flash náhľade, ktorým upadáš do kómy je vždy do hlavy - symbolicky :)
 

DeletedUser3753

Hosť
u NPC je to také všelijaké... ja som mala minule jedného s presnosťou 1, s taktikou hlboko pod mojim vystupkom a uhýbanie mám slušné a dal mi 3 zásahy...
 

DeletedUser

Hosť
u NPC je to také všelijaké... ja som mala minule jedného s presnosťou 1, s taktikou hlboko pod mojim vystupkom a uhýbanie mám slušné a dal mi 3 zásahy...

No to vsetko chapem, len ide o to ze ja som mal vsetky staty vyssie a este aj obranu specialne na hlavu a aj tak ma trafil. Preto neviem ci sa mi opati vobec davat do tych duelovych veci co davam...Lebo ked je tu pomer stastia pri vypocte triafania vacsi ako pomer schopnosti, tak sa ozaj oplati davat radsej do rekukcie DMG..Ako reflexy a huzevnatost. Skoda ze nikde nie je ten vzorec pre vypocet dmg a triafania. Ale to asi tvorcovia zverejnit nechcu...censored...Ale kazdopadne s tymi Duelovymi NPC to nebude uplne v poriadku...censored
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hlavu ti netrafil... to len tak zobrazuje ;)
prepni si náhľad na html a uvidíš sám ;)
...a tie npc to nechápe nik - už sa mi stalo, že so strieľaním 200 a zlatým koltom som npc s reflexami 20 a húž. 5 dával zásahy po 30 teda asi tak
 

DeletedUser

Hosť
Rozhodol som sa ž budem zlý a pomstychtiví.

Všetkým čo si chcú zarobiť pár dolárov navyše:
Ako dobrodruh mám dolárov dosť a preto pre mňa nieje problém na niekoho vypísať odmenu .

Aktuálne hľadaná osoba: luckyM

Akcia platí celý mesiac čiže pozorne sledujte šerifa. :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Tu uvidíte že nakúpené schopnosti nie vždy zaručujú výhru. Zvlášť nad umom:
[SPOIL]
beznzvuga.png
[/SPOIL]
 
Hore