Duely

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
kedze tu padlo aj moje meno, aj ked sem casto neprispievam, neda mi teraz nereagovat...

Legionar123 je podla mojho nazoru spickovy duelant tohto servru a Urgo mozno sa na mna budes hnevat, ale ano, je momentalne najuniverzalnejsi duelant, kedze Vlaka plni questy, ja tiez mam prehadzane schopnosti koli questom, Vault je zamerany cisto na utok a Pandraw by legionara tiez v nezdolal keby zautocil a keby zautocil na neho Legionar, mal by co robit...a myslim, ze aj kavri ako kedysi top odporak by mal co robit...:howgh:

tiez musim Legionarovi dat za pravdu, ze hru zacal oproti inym velmi neskoro a na spicu sa dostal velmi rychlo, nielen vdaka duelom, ale aj koli znalosti hry...viem to z osobnej skusenosti, kedze som tu tiez zacinal velmi neskoro, proti inym hracom...a a ko povedal, pomerne casto sme rozoberali vsetko co sa tyka duelov, hlavne ked ma nicil Aurelius ako odporak a nevedel som si s nim dat rady, velmi mi pomohol, Aurelius sa mi vysmieval, ze na neho nikdy nebudem mat(bol o 12 urovni vyssie a zasahy som mu daval za cca -17, on mne za -200), ubehli dva mesiace a Aurelius nemal sancu aj ked bol vyssia uroven...

to ze Legionarovi vycitate osobny pristup k superom, popripade jeho vlastnosti ako cloveka, to by som osobne asi moc neriesil, ved kazdy sme nejaky a kazdy mame svoje silne a slabe stranky, proste inych hracov musite brat aki su, a nie akych by ste ich chceli mat...a to je na tom to krasne:)
 

DeletedUser

Hosť
mne to je fuka povedal som si svoj názor a za tým si budem stáť!;)

niesom ten čo raz povie tak a druhy krát inak!:ocikru:
 

DeletedUser

Hosť
Takze sa chcem vyjadrit k vasej debate:
To,kto prvy zacal ucit ako sa ma duelovat sa nikdy nedozvieme...Z jedneho dovodu:
Hraci ktory hraju dnesny west maju vacsinu informacii od hracov ktory hrali cz alebo en west skor ako bol nas.Kto prvy zacal vraviet ako duelovat sa nedozvieme.
Legionar:Vies co ma na tebe zaraza?Tvoj egoisticky pristup.Duelujes hracov ktory su bud nizsie lvly alebo su postaveny na utok.Teraz si predstav ze by Vault prisiel k tebe do mesta.Co by si urobil???Zdupkal do hotela...
Utocit na o 24 lvlov slabsich hracov je ako fakt stupidne a este sa tym chvalit v profile?Nemam slov.
Byt lvl 99 a ohanat sa priatelmi,nemam slov..Si fakt taky uboziak ze si trufnes len na o 10 lvlov slabsieho???
Podla mna najlepsi duelanti vseobecne:Vault [to co dokazuje tu a na cz serveroch je fakt sila a takmer vsade je v top 20tke],Vlaka,kaVri a nakoniec neda my nespomenut Aureliusa [je to sice len odporak ale je fakt dobry ;)]
Kolik:Ano suhlasim,s tym univerzalnym.
Myslim si,ze dosiahnes iba tolko,ze ked vlaka dorobi questy pride si po tvoju hlavu ;) a tam ti ziaden kamarat nepomoze.
Kde su tie zlate casy ked sa tu daval screeny s vitazstvami nad o 25 lvlov vyssimi hracmi?Teraz tu vselijaky egoisticky uboziaci hadzu screenshoty za ktore by sa mali hambit...

ty si mi celkom vyrazil dych chlapec, ako Urgo spominal, kto sa nezmieri s tym, ze ho napadaju vyssie levely, nech radsej zabali hru...myslis ze Legionara, mna, alebo plno plno inych hracov nenapadali silnejsie levely ako Vault ked bol 85 a ja 73??? jasne, ze ano, ale neplakali sme, neposielali sme na nich silnejsich kamaratov, nevypisovali sme na fora ako mali kakáčikovia, radsej sme sa s tym snazili daco urobit a aj sme urobili...pises tu, ze plno hracov cerpalo vedomosti o dueloch z CZ svetoch, nikdy som CZ a ani ine ako Sk svety nehral, nevedel som o tejto hre nic, ale viem citat a viem rozmyslat, tak isto ako aj inych par hracov a ako pise Urgo, prisiel som na to, hraci na stredozapade sveta by tom vedeli hovorit...
 

DeletedUser2193

Hosť
Moja reakcia.

Dovolte mi zareagovat na vase prispevky.

Urgo

1. Pisal, ze by som sa schoval pred Vaultom. Preco klames? Ja som s nim mal 4 duely. 2 krat napadol on mna a 2 krat ja jeho. 3 krat som vyhral ja a raz on. Na komy to bolo 2:0 pre mna.
2. Preco som dal duel na forum s Vaultom? Lebo mi hrac Borics vycital, ze seberovne urovne nenapadnem. Kedze s 99 urovni bolo v meste, alebo som mohol vyzvat iba 2 hracov vybral som si Vaulta, lebo bol blizko. Je to ako dokaz, ze napadam aj seberovnych.
3. Nerob zo seba arogantneho hraca TY. Ja WestLogger poznam, bohuzial javascript na duely my nesiel v Opere a ani v IE. Tak som dal screen z yfrogu. Je na tom nieco zle? Nepovysuj sa nadomna, ked tvrdis , ze to robim ja tak to potom nerob TY.
4. Mam najvyssiu duelovu uroven na Weste, tak preco by som nemohol napadat o 24 lvl. slabsich??? Ja sa pozeram na expy za duel a nie na uroven.
5. Kedze nie som jazykovo obmedzeni som uz v kontakte s 3 duelantami svetovej spicky. Jedma hra nemecky West, jeden je z Britanie a jeden z USA.
Komunikujeme medzi sebou a vymiename si poznatky.
6.Mas pravdu bolo by lepsie keby hral Maxík alias Zorro a KavRi. Teraz dueljem iba 10 ludi dookola, lebo za ostatnych mam super malo expov. Minimalna uroven, ktoru mozem vyzvat je asi 140 a mam za nu 9 expov.:omg:
7. Jednu vec o dueloch viem na SVK servery iba JA a toto viem na 100%. Nepoviem co to je a je mi jedno ci mi nieto veri v tomto.
8. Na mna sa denne obracia kopec hracov aby som im poradil a teraz sa mam tym chvalit alebo co????
9. Prestan uz konecne hovorit polopravdy a klamstva o mne. Ja som sa arogantne spraval iba k 3 hracoma preto som ich mal v profile a zverejnil som duely s nimi. Mobius, Giowy a teraz Borics. Preco? No u kazdeho som mal dovod ver mi. Borics vyurazal komplet celu rodinu a ak chces jeho telegram citat kludne ti ho poslem a bude ti z toho uplne zle. :huh1:
10. Ako dokaz na tvoje klamstva o mne a dueloch svedci vyssie napisane Postrachove vyjadrenie!!!!

Sob3k
1. Nepoznam Ta ako duelanta vobec, ak chces prid a vyzvy ma.
2 Za svoje screeny sa nehanbim. Ja som nejaky ten duel na rozdiel od teba dal.

Hrbacnik
1. Ano Borics ma trafil 3 krat, ale mieril 6 krat presne a z toho iba 3 zasahy. Nerobil by som z toho duelu nejaku tragediu.
2. Napisal som ze som najuniverzalnejsi duelant a nie najlepsi.

Kolik
1 Gulka ako dar? Kludne pridte pan moderator. Mam pre vas 8 guliek, ktore vam urychlia cestu do hotela v rodnom meste.

Borics
1. Pokladas sa za top duelanta, ale vidim Ta iba spat.

Viem aj prehravat. Posledny duel co som prehral bolo s The Redeemerom(získal vyse 500 expov za mna, gratulujem mu). On neni v TOP duelantov, ale neschoval sa predomnou ako to robi presne to mam vypocitane 68% z vas ked pridem ku vam do mesta :howgh:

Ci sa vam to paci alebo nie som momentalne najuniverzalnejsi duelant na sk1 servery.
 

DeletedUser

Hosť
1.Kde som napisal ze pre nim zaliezas? Precitaj si pozorne co som napisal a potom reaguj, hlavne nie zbrklo:
"Silou rastie odvaha". Co stale mas s tym posielanim niekeho na teba? Pekne ze nezalezies, preco by si sa kratil o expy ale som zvedavy ci by si mal rovnake silacke verejne prehlasenia s inym charakterom. Pokial prebehne uptade a nahodou sa zrusi taktika vojaka, zmeni sposob boja, pokusim sa zvysit duelovku a kludne pridem sam a nemusim nikoho posielat. To nie su moje praktiky.
Napisal som iba ze by som bol zvedavy na tvoje hrdinstva keby nie si vojacikom. S tym pouzivanim slova klamat, neprehanas to?

2.Je rozdiel uroven a body v duelovych v obrane. O bunuse taktiky nevraviac. Ja som lepsi v obrane ako Vault a som nizsi level. Chapeme sa?

3. Spravam sa k tebe tak ako ty ku mne a inym. Asi kazdy nadpis si mal na mna arogantnu narazku. Dospej, lebo to v reali moc daleko nedotiahnes.

4.Vycitim ti to niekde?

5. Cize to mam chapat ze ti radia aj iny hraci? Lebo si tu odusevnene tvrdil ze iba vlaka..

6.Toto suhlasim

7. Ako mozes tvrdit ze nieco vies iba ty na 100% ked to nemas ako potvrdit natoz porovnat? To by ma zuajimalo? Ale uprimne sa tesim na tie tvoje slubene objavy ked skoncis hrat.

8. To na kazdeho top duelanta sa obracaju co je rebricku hore. Je len na tebe co vies a ci chces poradit. Ale kludne sa pochval.

9. Davaj si uz pozor na slovicko klamat. Ved sam si teraz potvrdil ze si spraval v profile arogantne k ludom a napises ze klamem. Nerozlisujem ako sa sprvas ku kamaratom ale ku kazdmu. Aby som nezabudol mal si aj narazku na vlaku. Mozes nam teda objasnit dovod preco si urazal hraca mobius???? Borisc sa tu neriesi...

10. No citam tie vyjadrenia a kde je to klamstvo? To ze si radil Postrachovi? Dobre, radil si mu ty, myslel som a mal som skreslenu predstava ze postrach si to vydobyl uplne sam. Vy ste stali na druhej strane bojoveho pola a vzdy ste boli o par mesiacov pozadu. To pisem ako fakt. Cize som nevedel presne ako ste si vzajomne radili, hoci si trufam kto bol autorom a vynalezcom polovice ak nie viac rad . Cize pokracoval v tom co ty. Riadil sa radami aj inych, v tvojom pripade vlaku. Spokojny?




Ja nespochybnujem jeho vykony po roku duelovania s radami od vlaku. Ide o Legionarove123 prehanane spravanie a jeho sebavedomie. Nedalo mi neragovat. Zaujimalo by ma, co by robil keby vlaci teba po profiloch. Mobius je po ludskej stranke jeden z najlepsich ludi ktori na sk su a toto mu posle.:

Legionar123 Dnes v 21:24 hodín:
naposledy som si dal komu naschval lebo som plnil mesto duchov, a ked si taky frajer tak si spomen na duel co som dal na forum screen :-D aspon som neni chalan a nehram za zensku postavu :-DDD
zeby nedostatok niecoho alebo nebodaj nieco horsie :-DD v utoky si looser a chalanom som poradil ako na teba, ved teraz si chytil od lasta pekne, odomna by si mal teleport, neboj budem 99 uroven, dam vsetko na utok a potrapim ta trosku, si bojko a dlasi velkohuby kecalek iba. na tom prvom mieste dlho nebudes a navyse si dam do profilu rozdelenie tvojich bodov(vyratane z tvojich prac plus rebricky) a taktiku ako na teba :-DD a potom sa dosmejes :-
)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Keď to tu čítam tak sa celkom dobre bavím... :)

Celá ta debata je dosť od veci a myslím že toto už k hre nepatrí. Legionar ty si uvedom že si prémiový vojak, tak ako som ja veľa ďalších "TOP" svetových duelatov. Bez prémia taktiky by si o sebe ťažko tvrdil že si najuniverzálnejší duelant je to nedomyslené a nespravodlivé zvýhodnenie jedneho charakteru. A budem vždy za to aby sa táto výhoda zrušila.

Svet 1 je mŕtvy. umrel vtedy keď sergio dosiahol level 99 a prestalo hrať veľa naozaj top hráčov. Najlepší môže byť len jeden a to na SK1 bol a navždy bude sergio. Nikoho nezaujíma kto bol druhý, tretí, desiaty... Duelovanie je jen len jedna z prác za ktorú môžem mať expy. Nič viac nič menej. Keď sú mi tie expy z duelov k ničmu načo mám duelovať. Radšej budem hľadať udicu a krompáč na splnenie questov :)

Myslím že som bol dosť dlho medzi TOP duelantmi na SK1 a bol som tam vtedy keď ešte hrali naozaj top hráči a nikdy som nemal potrebu cez profil, alebo cez forum urážať alebo ponižovať iných hráčov ako to robia terajší top duelanti. Chlapci uvedomte si je to hra tak sa hrajte.

A ešte k tomu kto komu radil. Áno mne dal pár rád Vault, ale bolo to vtedy keď som už toho vedel dosť sám a bol som v TOP5 duelantov. Množstvo a rozsah informácii ktoré som od neho dostal by Vám Vault určite potvrdil. ak pozeram do archívov duelov tak uspešnosť Vaultových útokov na mňa v tom období bola 2:1 vo Vaultov prospech. A áno, ja som radil Legionarovi a keby som vedel aký skutočne je tak by som to nikdy neurobil. Pre mňa je to ako sa správa teraz a to na čo sa hrá, určite najväčším sklamaním SK1. Druhým najväčším je to že keď som splnil všetky questy tak sa nič nestalo :D

O dueloch vie jednoznačne najviac Vault o tom vôbec netreba diskutovať. To že nie je prvý v rebríčku treba pripísať jeho lenivosti chodiť po mape a dulovať len kvôli expom. Duel a jeho priebeh je matematika a nie žiadne voodoo a určite jeho výsledok neovplyvní vymieňanie skúseností s "TOP" svetovými duelantmi. Ani po výmene skúsenosti sa na priebehu duelu nič nezmení :) Tú moc majú len vývojári v INNO a ja pevne verím že tú moc využijú minimálne k zrušeniu bonusu taktiky pre vojaka.

zatiaľ sa majte a prajem vám veselú veľkú noc :)
 

DeletedUser2193

Hosť
To je život.

A áno, ja som radil Legionarovi a keby som vedel aký skutočne je tak by som to nikdy neurobil. Pre mňa je to ako sa správa teraz a to na čo sa hrá, určite najväčším sklamaním SK1.

Ďakujem :) Viem, že sa naše cesty rozišli, ale napriek tomi si Ťa važím. Ono o tých dueloch viem veľa od teba, je to viac než polovica. Ale najhlavnejšiu vec pre mňa podstatnú viem od seba samého.
Prepáč nemáš pravdu o tom, že TOP duelantami sveta su vojaci. Na svete 1 na nemeckom servery je to hráčka Lithe a ma postavu duelantky. Na veľa svetoch su TOP duelanti dobrodruhovia a duelanti. Myslím, že Lithe dosiahla nieco neskutočné. Má duelovú úroveň 246 a super štatistiku duelov.


Urgo
Pán Urgo ta vaša poznámka, že sa mám prehodnotiť, lebo toho veľa nedosiahnem v reálnom živote ma pobavila a utvrdila, že nebudem na vaše reporty už nikdy reagovať. Ľudia čo vedia o mne niečo by vás vyviedli z tohoto prudkého omylu. Už Vás požiadam aby ste nereagovali na moju správu.
 

DeletedUser

Hosť
No spat ku screenom..

[SPOIL]
duelbm.png
[/SPOIL]

Mimochodom ostalo mi 29 HP :D
 

DeletedUser3241

Hosť
pekne......tak toto je drsne ty mu das menej ale vyhras :D ....ach jaj to bezvedomie je ale potvora :D
 

DeletedUser2193

Hosť
Legionar123 vs Mobius

na tomto nie je co hodnotit, toto je ako duelovat stavbara. skus dat screen z duelu s niekym co o tom naozaj nieco vie...

Som si spomenul na tvoj výrok nedávny na Mobiusa a nedalo mi zareagovať. Ty považuješ svojho KAMARÁTA Mobiusa za stavbára?????:sibko: Veď je prvý v dueloch. To potom akože najlepší je stavbár???:eezmurk:

Tu prikladám môj dnešný duel s prvým v dueloch::howgh:
http://img110.yfrog.com/i/mobiusdnes.jpg/

Na žiadne vaše reporty nebudem reagovať! Myslite si čo len chcete.

Už len čakám:,, Guľka ako dar.´´ :Oo
 

DeletedUser

Hosť
znoo7n.jpg[


Podaril sa mi duel!:D

fz876h.jpg


hehe
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore